Zurich Sigorta Grubu, dünya genelinde birçok ülkede faaliyetlerini sürdüren sigorta şirketidir. Türkiye’de ise Zurich Sigorta ismiyle 2008 yılından itibaren hizmet vermeye başlamıştır. Kişilerin sağlık ve mal sigortası adı altında kendilerini güvence altına almasını ve beklenmedik durumlara karşı önlem oluşturmasını sağlamaktadır. Uzun yıllara dayanan tecrübesi ve birçok ülkede faaliyet göstermesi şirkete karşı güven oluşturmaktadır. Zurich Sigorta müşteri hizmetleri, Türkiye’de de faaliyet gösteren sigorta şirketinin bilgilendirici ve destek hizmetini sunmaktadır.

Zurich Sigorta Müşteri Temsilcisi

Zurich Sigorta müşteri temsilcisine 0850 250 75 00 iletişim numarasından ulaşarak sigorta paketleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Zurich Sigorta müşteri hizmetlerinin ilk amacı, müşterilerini bilgilendirmek ve onlara en uygun paketleri sunarak olası kötü durumlar için garanti altına almaktır. Şirket kapsamındaki hizmetlerden yararlanan kişiler, Zurich Sigorta ile iletişime geçerek duygu ve düşüncelerini soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında bildirebilmektedir.

Zurich Sigorta müşteri hizmetleri ile iletişim kurarak can ve mal güvenliğinize önlem almak amacıyla sigorta paket fiyatlarını öğrenebilirsiniz. İşiniz, eviniz, aracınız, kişisel güvenliğiniz, sağlığınız, hayatınız ve büyük işletmeler kategorilerinde birçok sigorta paketi bulunmaktadır. Bu paketlerin fiyatları değişkenlik gösterebildiği için net fiyat yapacağınız görüşmeler sonucunda ortaya çıkacaktır.

Zurich Sigorta ile WhatsApp üzerinden iletişim kurmak için 0850 250 75 00 numarasını kullanabilirsiniz. WhatsApp üzerinden gerçekleştirilen görüşmelerde, taleplerinizi ve sorularınızı yazılı veya görsel olarak belirtmenize olanak sağlanmaktadır.

Zurich Sigorta Hasar Belgesi

Zurich Sigorta, sigorta kapsamında olan konut ve mallarınız için hasar bilgilerini toplayarak zararınızı karşılayacak ücretler sunmaktadır. Hasar oluşturacak durumlarla karşılaştığınız sırada, hasarın belgelendirilmesi için 0850 250 75 00 numaralı Zurich Sigorta müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek talebinizi iletebilirsiniz.

Eviniz, işyeriniz veya aracınızda gerçekleşebilecek olası hasarlarda süreci hızlandırmak ve direkt rapor haline getirmek için müşteri destek biriminin yönlendirmelerinden yararlanabilirsiniz. Örnek olarak belirtmek gerekirse;

  • Evinizi Zurich Sigorta güvencesine aldığınız takdirde oluşabilecek su baskını, tesisat patlamasını veya sızıntı, nemlenme, kabarma, küflenme, yangın, hırsız, cam kırılması, kapıda kalma gibi durumlarda direkt olarak sigorta şirketiniz ile iletişime geçtiğiniz takdirde sorunların çözülmesi için yönlendirmeler yapılmaktadır. Cam kırılmasını bildirdiğinizde sigorta şirketi tarafından camcı yönlendirmesi yapılmaktadır.