Zubizu, ülkemiz şirketlerinden Doğuş Bilgi İşlem ve Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından geliştirilerek kullanıma sunulmuştur. Uygulamanın kullanım amacı kişilerin yaşam tarzı ve ihtiyaçlarına uygun olarak birçok öneri ve içerik sunmaktadır. Kullanıcıların yemek ve içme alışkanlıklarından odaya, seyahatlerinden otomobile olan ilgilerine, sağlıklı yaşam ihtiyacından sanatın farklı boyutlarına varınca kadar birçok alanda bu öneriler ve içerikler bulunmaktadır. Zubizu müşteri hizmetleri ise kullanıcıların uygulamayı kullanmaya başladıkları ilk andan itibaren destek hizmetini vermektedir.

Zubizu Müşteri Temsilcisi

Zubizu müşteri hizmetleri 0850 222 06 66 numaralı iletişim kanalından hizmet vererek uygulama kullanıcılarının bilgilendirme işlemlerini ve de destek çalışmalarını sürdürmektedir. Zubizu müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek uygulamayı indirdiğiniz ilk dakikadan itibaren karşınıza çıkan tüm sorunları iletebilir veya öğrenmek istediğiniz sorulara cevap bulabilirsiniz. Soru, öneri ve şikayetlerinizi bildirim haline getirerek sonuçlanmasını takip edebilirsiniz. Ayrıca yazılı ve görsel bir şekilde yapacağınız tüm başvuruları destek@zubizu.com mail adresinden gönderebilirsiniz.

Zubizu uygulamasını kullanırken yaşadığınız problemlerin çözümü için destek hizmetine başvurabilirsiniz. Sizlere sunulan trendlerden satın almak istediğinizde karşılaşabileceğiniz olası ödeme problemleri, iade talepleri, arıza çözümü gibi başvurularınızı Zubizu müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Uygulama içerisindeki yapı sizleri tanıyarak istek ve ihtiyaçlarınıza göre fırsatları karşınıza çıkarmaya çalışır. Bu uygulamadan yararlanmak ve fırsatları daima kovalamak için destek ekibi hizmetini kesintisiz sürdürmektedir.

Zubizu’da Neler Var?

Zubizu uygulamasının mantığı, kullanıcıların ilgi alanlarına ve isteklerine göre şekillenen bir ekrandır. İlgi alanlarına göre şekillenen bu sayfada güncel trendler ve fırsatlar bulunmaktadır. Bu fırsatları kullanarak yemek ihtiyacından eğlenceye, otomobil sevdasından konserlere, sanattan spor ihtiyacına kadar birçok farklı kategorilerine ulaşabilirsiniz. Popüler dünyanın takipçisi olarak görev yapmaktadır. Buradan satın alma işlemlerini gerçekleştirerek fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

  • Kullanıcıların ilgi alanlarına göre şekillenen fırsat reyonu içerikler,
  • Sevdiğiniz ve tercih ettiğiniz markalardan indirim fırsatları,
  • Şehrinizde yer alan etkinliklere ve konserlere kolay erişim fırsatı sunulması,
  • Beğenilen ve tercih edilen en güzel restoranlara rezervasyon ve fırsat şenliği gibi birçok detayı kullanarak ihtiyaç ve isteklerinize göre şekillenen bir dünyada özel hissedebilirsiniz. Zubizu müşteri hizmetleri, kullanım aşamasının ilk etabından itibaren sizlere destek hizmeti sunmaktadır.