Ziraat Bankası, 1863 yılında kurulmuş devlet bankalarından birisidir. Ziraat Bankası, ülkemizin en büyük bankası olma niteliğini taşımaktadır. Ülkemizdeki birçok kişinin Ziraat Bankası’nda hesabı vardır. Ayrıca devletin verdiği ödemeler, sınav başvurusu ödemeleri, diğer devlet ödemeleri Ziraat Bankası aracılığıyla yapılmaktadır. Bütün sınavlar için giriş ücretleride ziraat bankasından ödeme işlemlerinden yapılmaktadır.

Ülkenin en çok kullanılan, en çok müşterisi olan bankası Ziraat Bankası’nın kredi avantajları da oldukça iyidir. Çiftçilere verdiği düşük faizli kredilerle çiftçilerin yüzünü güldürmektedir. Gerçekten de şöyle bakıldığında ülkede işini en iyi yapan banka Ziraat Bankası’dır. Ülkemizin en çok ATM’si, şubesi bulunan bankası da yine Ziraat Bankası’dır.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 220 00 00
444 00 00

Ziraat Bankası’nın yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi 444’lü ve 0850’li birer müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numarayı arayarak kayıp/çalıntı kart bildiriminde bulunabilir, bankacılık işlemlerinizi kolayca yapabilir, internet bankacılığı şifre işlemlerinizi yapabilir, kredi ve ürünler hakkında bilgi alabilir, Ziraat Bankası teknik problemler hakkında detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.