Yapıkredi Bankası 1944 yılında insanların kolaylıkla konut alabilmesi için kurulmuş özel bir bankadır. Kazım Taşkent tarafından kurulan banka ülkemizde kurulan ilk özel banka olma özelliğine sahiptir. Genel merkezi İstanbul’da bulunan banka uzun yıllardır ülkemizde faaliyet gösteren bankalardan bir tanesidir.

Günümüzde CEO’luğunu Faik Açıkalın’ın yaptığı banka ülkemizin birçok noktasında şube ve bankamatikleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Banka Koç Holdinge bağlı olarak çalışan özel sermayeye sahip bir bankadır. Sadece bankacılık alanında hizmet vermeyen Yapı Kredi kültür ve sanat alanlarında da faaliyetleri ile de bilinmektedir.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 222 0 444

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri 444’lü Telefon Numarası
444 0 444

Yapı Kredi Sesli Yanıt Sistemi

Yapı Kredi Bankasının 2 adet müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır. Bir adet sabit telefon ve bir adette 444’lü numaraya sahip olan firmayı arayarak daha iyi hizmet alabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak soru, istek ve önerilerinizi firmaya iletebilirsiniz. Ayrıca sesli yanıt sistemini de kullanarak bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Yayınları altında 80 binin üzerinde kitap yayınlayan firma kitap okuyucularına da hizmet vermektedir. Banka müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla müşteri hizmetlerine sahiptir. Banka ayrıca internet üzerinden ve mobil bankacılık üzerinden müşterilerine hizmet vermektedir.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Ayrıca gelişen teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerine daha iyi hizmet vermek için çalışmaktadır.