12,5 milyondan fazla kişinin kullandığı WorldCard, ülkemizde Yapı Kredi bankası kuruluşunun bir parçasıdır. Yapılan araştırmalar sonucunda dünyanın en değerli 10 kredi kartı arasına girmeyi başaran ilk ve tek Türk kredi kartı olan WorldCard, kullanıcılarını kazançlarının artmasını sağlarken birbirinden eşsiz fırsatlar da sunmaktadır. World Card ile anlaşmalı World Üye İşyeri ağı sayesinde birçok işyerinden taksit imkanlarından yararlanabilir, sizlere sunulan özel kampanyalardan ve ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanarak hayatınızı zenginleştiren birçok ayrıcalığa sahip olursunuz.

Worldcard Müşteri Temsilcisi

Ülkemizin kredi kartı pazarlama lideri olan ve ödeme sistemleri platformu olan hizmet veren WorldCard, Türkiye’den ve yurtdışından birçok firma ve kişinin birinci önceliğidir. 12,5 milyondan fazla kişiye sunulan bu hizmetin, hizmet sonrası ve bilgilendirme koşullarıyla alakalı olarak Yapı Kredi Bankası çağrı merkezi aktif olarak görev yapmaktadır. Yapı Kredi Bankası çağrı merkezine 444 0 444 numarasından ulaşarak soru ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. WorldCard’ın sizlere sunduğu eşsiz özelliklerden yararlanmak için bilgi alabilirsiniz. WorldCard sizlere, Yapı Kredi seyahat hattı, Yapı Kredi Asistans, Yapı Kredi Concierge, araç kiralama gibi birçok hizmeti sunarken, Worldcard ile satın aldığınız eşyaların çalınma, kaybolma ya da zarar görme durumlarında güvence altına almaktadır. Alışveriş güvencesi sadece Türkiye’de değiş tüm dünyada yaptığınız alışverişleri kapsayabiliyor. Worldcard müşterilerine kayıp çalıntı güvencesi vererek, kartınızın kaybolması veya çalınması durumunda sizlerin bildirimiyle kötü amaçlı kullanımlara önlem olarak müdahalede bulunarak, güvence altına alıyor.

WorldCard Vizyon

WorldCard, sunduğu avantajlardan yararlanmak isteyen ülkemiz ve yabancı bankalarına da hizmet vermektedir. 12,5 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Yapı Kredi Worldcard, Albaraka Worldcard, Anadolubank Worldcard ve Vakıfbank Worldcard sahibi tüm üye işyelerine imkanlardan yararlanabilmeleri için birçok kampanya ve fırsat sunmaktadır. Üye bankaları ve üye işyerleri ile büyümeye devam ederek müşteri potansiyeline her geçen gün daha da arttırmaktadır. Türkiye’de ve dünya genelinde aktif olarak kullanılabiliyor olması kartın uluslararası saygınlığını oluşturuyor. Yaptığınız her alışveriş sonrasında Worldcard puan kazanıyor ve daha sonra bu puanlarınızı kullanarak alışverişler yapabilirken birçok fırsattan da yararlanabiliyorsunuz.