Winwin Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

Winwin Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Winwin Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Winwin, 2006 yılından itibaren Türkiye’de faaliyet gösteren kurumsal ödeme düzenleyicisidir. Üye iş yerleri aracılığıyla yemek ve benzeri şirket ihtiyaçlarının karşılanması için oluşturdukları sistem sayesinde aracılık yapılmaktadır. Karşılıklı kazan felsefesiyle çalışanlara, yöneticilere ve ülke ekonomisine kazanç sağlamaktadır. Çalışanlar ihtiyaçlarını kısa sürede karşılayabilirken yönetim tarafında faturalandırma, zaman ve maddi tasarruflar sağlanmaktadır. Winwin müşteri hizmetleri, sisteme dahil olmak isteyen kurum ve şirketlere bilgilendirici hizmet sunarken olası problemlerin çözümü içinde destek çalışmalarını sürdürmektedir.

Winwin Müşteri Temsilcisi

Winwin müşteri hizmetleri 444 66 00 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Winwin müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde sunulan hizmetler, kartların işlevleri, fırsatlar, kampanyalar, gider yönetimi ve tasarruf sağlanacak noktalar hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Kurum ve şirketlerdeki personellerin temel ihtiyaçlarını karşılamak için anlaşma yapabilirsiniz.

Winwin müşteri temsilcisi ürün ve hizmet kullanımı sırasında yaşanabilecek olası problemlerin çözümü için destek çalışmalarını sürdürmektedir. Personel, yönetim ve üye iş yeri alanında yaşadığınız sorunları Winwin müşteri hizmetlerine bildirerek çözümlenmesini sağlayabilirsiniz. Bildirimleriniz soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında kaydedilirken en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Winwin sistemini kullanan kişilerin görüş ve düşüncelerini belirtmeleri şirket yetkilileri tarafından istenilen bir davranıştır. Müşteri memnuniyetini arttırmak ve olası mağduriyetleri gidermek için kullanıcıların ihtiyaçlarına büyük önem verilir. Problemlerin çözümü ve sistemlerin iyileştirilmesi, şirketin daha iyi konumlara gelmesine yardımcı olmaktadır.

Winwin Üye İş Yeri Olmak

Winwin sistemine dahil olmak için 444 66 00 numaralı Winwin müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz hizmetleri sunulan sistem neticesinde değerlendirebilir ve talebiniz doğrultusunda bu sistemin bir üyesi olabilirsiniz. Winwin üye iş yeri olmak için internet sitesinde yer alan “Üye İş Yeri Başvuru Formunu” doldurarak yetkililere iletebilirsiniz.

Üye iş yeri başvurusu sırasında kişisel bilgileriniz, kurumunuz ve iletişim bilgileriniz istenmektedir. Şirket yetkilileri başvurunuzu değerlendirdikten sonra resmi görüşme gerçekleştirmek için tarafınıza dönüş sağlayacaktır.

Winwin Ürün ve Hizmetleri

Winwin sistemi kurum ve üye iş yerlerinde çalışan kişilerin temel ihtiyaçlarını karşılamak için oluşturulmuştur. Yemek kartı, hediye kartı, akaryakıt kartı ve alışveriş kartı gibi ürünlerden yararlanarak belirlenen limitler doğrultusunda alışverişlerinizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

  • Winwin yemek kartı, üye iş yerlerdeki personellerin yemek ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için belirlenen cafe, restoran ve marketlerden alışveriş yapabilmelerine olanak sağlar. Bu kart çalışanların ihtiyaçlarını daha pratik şekilde karşılamasına olanak sunarken yönetim tarafında da tasarruf sağlar.
  • Winwin hediye kartı, çalışanların işe teşvikini arttırmak amacıyla yardım, hediye ve prim esasına dayanarak ödüllendirilmesini sağlamaktadır. Türkiye genelindeki anlaşmalı marka ve firmalar sayesinde alışveriş yapılabilmektedir.
  • Winwin akaryakıt kartı, kurum ve üye iş yerlerindeki araçların ihtiyaç duyduğu yakıtların karşılanması için temin edilmektedir. Anlaşmalı akaryakıt istasyonlarından yakıt alınabilmekte ve yönetim tarafından kontrol edilebilmektedir.

Cevapla