Dünyanın en büyük güzellik ürünü üreticilerinden birisi olan Watsons 1841 yılında kurulmuştur. Günümüzde dünya genelinde 5,500’ü geçkin mağazası bulunmaktadır. Sahip olduğu güzellik ürünü yelpazesiyle müşterilerine en iyi hizmeti sunan firma bu alanda rakipsiz olarak görülüyor.

Kozmetik, kişisel bakım, makyaj ürünleri ve daha birçok güzellik ürününe sahip Watsons’ta 25 bin’i aşkın ürün yelpazesi bulunmaktadır. Sürekli olarak gelişen ve yenilenen ürünleri ile dünyaya güzellik ürünü satan firmanın ülkemizde de 235 noktada satış noktası bulunuyor.

İnternet üzerinden de aktif olarak satış yapmakta olan firma müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla müşteri hizmetlerini kurmuştur. Müşteri hizmetlerini arayarak ürünler hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Watsons Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 99 87

Watsons İstanbul Adresi Bilgileri
Saray Mahallesi, Site Yolu Caddesi, Anel İş Merkezi No: 5 Kat: 5, Ofis No: 10, Ümraniye/İstanbul

Watsons müşteri hizmetleri bir adet 444’lü numaraya sahiptir. Müşteri hizmetlerini arayarak ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir ayrıca ürünler hakkında yaşadığınız sorunları müşteri hizmetleri aracılığı ile firmaya iletebilirsiniz. Ek olarak öneri, soru ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Direk olarak firmanın İstanbul bayisine ulaşmak için adresi kullanabilirsiniz.

Özellikle bayanlara hitap eden firma aradığınız her şeyi bulabileceğiniz nadir noktalardan bir tanesi. Uygun fiyata ürünleri ve kampanyaları ile adından sürekli bahsettiren Watsons birçok kişi tarafından sevilmektedir.

Ayrıca gelişen teknolojiyi yakından takip eden Watsons müşteri hizmetleri hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir.