1927 yılında İsveç merkezli kurulmuş olan Volvo özellikle otomotiv sektöründe geniş kapsamlı olarak çalışma yapmakta olan firmalar arasında yer almaktadır.

Tasarlamış olduğu araç modelleri ile Volvo markası dünya genelinde sıklıkla tercih edilen markalardan biri haline gelmiştir. Dünyanın özellikle en önde gelen şirketlerinden birisi olarak pek çok farklı bölgede faaliyetlerini sürdürmektedir.

Geniş kapsamlı olarak gerçekleştirilen çalışmalar dahilinde birbirinden farklı tasarımlar üzerinden üretim sağlanmaktadır. Volvo Markası otobüs, tır, otomobil, deniz motoru, iş makinesi, endüstriyel motor üretimleri konusunda uzmanlaşmış olan kadrosuyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Farklı alanlarda özellikle gerçekleştirilecek olan çalışmalar için tamamen profesyonel şekilde hizmet vermekte olan şirket dünya genelinde ürün satışı yapmaktadır. Gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte olan marka tasarlamış olduğu modelleri uygulayarak kullanıcılara avantaj sağlamaktadır.

Volvo Müşteri Hizmetleri

Dünyanın dört bir yanında ürünlerinin satışa sunulduğu marka özellikle geliştirmiş olduğu çalışmalar sayesinde müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde tasarımlar sunmaktadır. Hazırlanan modellerde dayanıklılık an planda tutulmaktadır.

Özellikle dünyanın en güvenilir otomobil markası olarak uzun yıllardır liderliğini sürdürmekte olan Volvo müşteri hizmetleri ile yaşanabilecek her türlü durumda müşterilerin kesintisiz hizmet almasını sağlamaktadır.Markanın Türkiye’de de satışa çıkarmış olduğu farklı modeller bulunmaktadır.

Dayanıklı olması sebebiyle tercih edilmekte olan modeller aynı zamanda gelişen teknolojinin bir ürünü olarak son derece kullanışlıdır. Türkiye üzerinden satın alma işlemi yapmak isteyenler tercih edebileceği Volvo modeller şunlardır; V90, V60, XC60, XC90, S60, S90, V40.

Volvo Çağrı Merkezi Numarası

Geniş araç modeli ile dünyanın tercih etmiş olduğu marka tarafından tasarlanmış olan modellerde dayanıklılık ön planda tutulmaktadır. Marka özellikle güvenilir tercih yapmak isteyen kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde tasarlanmış olan farklı modelleri piyasaya sunmaktadır.

Değişen modellerde farklı özellikler üzerinden çalışma yapılmaktadır. Markanın ürünlerini tercih etmek ya da görüş, öneri, şikayet ya da isteklerini iletmek isteyenler için Volvo çağrı merkezi numarası 444’lü olarak karşımıza çakmaktadır.

7/24 kesintisiz hizmet sağlamakta olan çağrı merkezi sayesinde kullanıcılar en yakın yetkili bayi, servis veya farklı konularda bilgi almak için iletişim bilgilerini kullanabilirler.

Volvo Çağrı Merkezi Telefon Numarası

444 48 58