Vodafone, 2006 yılında Telsim’i devir alması ile birlikte ülkemizde telekomünikasyon hizmeti veren bir şirkettir. Dünya çapında birçok ülkede faaliyetlerini hızla sürdüren Vodafone’nun milyonlarca müşterisi bulunmaktadır.

Ülkemizde bulunan 2 ana mobil operatör markalarından birisi olan Vodafone, ülkemizin en çok abonesi olan 2.mobil operatör markasıdır. Vodafone eskiden ülkemizde Telsim ismi ile geçmekteydi, ancak Telsim’i satın almasından sonra isim Vodafone Türkiye olarak değişmiştir.

Vodafone’nun ülkemizde 21 milyondan fazla abonesi bulunmaktadır. Vodafone’nun yürüttüğü telekomünikasyon hizmetleri şunlardır; 2G, 3G, 4.5G, GPRS, EDGE, SMS, MMS, MVS, Bas Konuş. Ülkemiz üzerinde 1300’den fazla cep merkezi yani ana şubesi bulunan Vodafone’nun 4000’den fazla çalışanı bulunmaktadır.

Kalitesi, yaptığı kampanya ve indirimleri, kullanıcı bazlı tarife çeşitliliği, çekim gücü ver daha birçok nedenden dolayı birçok kişi Vodafone’u tercih etmektedir. Yurt dışı tarife seçenekleri ile de oldukça tercih edilen bir hat olmuştur.

Vodafone Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numaraları

Vodafone Müşteri Hizmetleri Direk Operatöre Bağlanma (2018)
0 542 542 00 00 (Vodafone harici bir operatörden arıyorsanız kullanın.)

Vodafone Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanmak (2018)
542 (Vodafone’a ait bir hat üzerinden arıyorsanız kullanın.)

Vodafone Sesli Yanıt Sistemi
0546 35 425 42 (İletişiminize engel olan durumlar için ücretsiz sesli yanıt sistemi.)

Vodafone Online İşlemler için Web Sitesi

https://online.vodafone.com.tr/oss/#/

Vodafone’nun yukarıda belirttiğimiz gibi 3 ayrı Vodafone müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Üç haneli Vodafone müşteri hizmetleri numarasını eğer Vodafone abonesi iseniz direk arayabilirsiniz. Eğer farklı bir numara ve farklı bir operatör ile Vodafone müşteri hizmetlerini arayacaksınız diğer 2 numarayı da kullanabilirsiniz.

Vodafone müşteri hizmetleri aracılığıyla tarife ve paketler hakkında bilgi alabilir, paket satın alımı yapabilir, Vodafone TL yükleme işlemi gerçekleştirebilir, dönem borcunuzu öğrenebilir, ödenmemiş faturanızı ödeyebilir, hattınızda yaşanan teknik problemleri bildirebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden Vodafone’a bildirebilirsiniz.