Vitra firması, 1942’de ülkemizde kurulan Eczacıbaşı Topluluğu’nun bir parçasıdır. Genel üretim ürünleri olarak, yapı ürünleri, tüketim ürünleri ve sağlık alanlarında ürünler üreterek hem iç pazarda hem de dış pazarda tüketiciler ile buluşturmaktadır. Ülkemize katma değer sağlayan önemli kuruluşlardan bir tanesidir. Vitra firması ise birçok farklı ürünün üretimini yapmaktadır. Karo seramikler, seramik banyo ürünleri, rezervuarlar, banyo mobilyaları, armatürler, mutfak ürünleri, banyo aksesuarları, duş sistemleri ve yıkanma alanlarında birçok ürün üretmekte ve ürün çeşitliliğini güncel olarak dönemin ihtiyaç ve isteklerine göre yenilemektedir.

Vitra Müşteri Temsilcisi

Vitra firmasının ürünleri, ülkemizin içerisinde en çok tercih edilen ürün yelpazelerinden birini oluşturmaktadır. Kaliteli ve şık tasarımlarıyla ilgili çekmeyi başarmaktadır. 0850 311 70 70 numaralı iletişim kanalından Vitra müşteri hizmetlerine ulaşarak ürünler ve servisler hakkında soru sorabilir, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Danışma hattı hafta içi her gün 09: 00 – 18: 00 saatleri arasında aktif olarak hizmet vermektedir. Vitra mağazalarından alacağınız ürünler, yetkili Vitra Servisi tarafından monte edilebilmektedir. Bu süreçte yaşanan herhangi bir hasardan sorumlu olarak Vitra servisi gösterilir ve siz garantili bir hizmet almış olursunuz.  Ürünleri satın almadan önce özellikleri hakkında bilgilendirilmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya ürün kullanımına başladığınız dönemden itibaren merak ettiğiniz tüm detayları temizlik ve kullanım dahil olmak üzere öğrenebilirsiniz.

Vitra Vizyon

VitrA, Artema, İntema, Villeroy&Boch, Burgbad ve Engers markalarıyla hizmet veren Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, sektöründeki en geniş ürün yelpazesine ve üretim kapasitesine sahiptir. Ülkemizde hizmet vermesine karşılık dış pazarlarda da gururla temsil edebilmek için Ar-Ge çalışmalarını itinayla sürdürmüş ve tasarım konusunda dünyanın dört yanından çalışanlara istihdam sağlamıştır. Banyoda ihtiyaç duyulan neredeyse tüm ürünleri tasarlama ve üretme kapasitesine sahip olmasıyla, yurtiçi ve yurtdışı pazarda ürün satışını her geçen gün daha da arttırmaktadır. Şirketin gelir hanesine yazılan her 10 TL’nin yaklaşık 7,5 TL’si yurtdışı gelirlerinden sağlanmaktadır. Vitra’nın global ölçekteki büyüklüğünü bu detayla daha iyi kavrayabiliriz. Dışarıya satılan seramik sağlık ürünlerinin ihracatının yarısından fazlasını Eczacıbaşı Grubu gerçekleştirirken, Avrupa Birliği ülkelerine yapılan ihracatta bu ürünlerde birinci sırada yer alıyor.