Vialand, İstanbul’un Gaziosmanpaşa ve Eyüpsultan ilçeleri üzerinde inşa edilmiş ve 2013 yılında faaliyete açılmıştır. Türkiye üzerinde inşa edilmiş ilk tema park olarak önemli bir unvana sahiptir. Tema park üzerinde vakit geçirmeniz için birçok eğlence ve dinlenme tesisi bulunurken bunlara ek olarak gösteri ve alışveriş merkezleri de bulunmaktadır. 2016 yılında Vialand hisselerinin tamamını satın alarak tema parkın tek sahibi olmuştur ve ismi İstanbul olarak değiştirilmiştir. İstanbul müşteri hizmetleri, tema parkın ulaşım hizmetinden sunulan diğer hizmetlere kadar bilgilendirme ve destek hizmetini sunmaktadır.

İstanbul Müşteri Temsilcisi

İstanbul müşteri hizmetleri 0850 210 85 63 iletişim numarasından hizmet vermektedir. İstanbul müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde tema park, kampanyalar, alışveriş merkezleri ve eğlence mekanları hakkında bilgi alabilirsiniz. Birçok standartta biletler satılmaktadır. İstanbul müşteri hizmetleri aracılığı ile biletler ve ulaşım hakkında da bilgi sahibi olarak eğlenmeye ve güzel vakit geçirmeye başlayabilirsiniz. Senelik olarak sunulan kampanyalara sahip olarak eğlencenizi bir gün değil senelik olarak yaşayabilirsiniz.

İstanbul müşteri hizmetleri, ulaşım aşamasından sonra tema parkta satın aldığınız tüm hizmet ve ürünlerde yaşanabilecek olası problemler için destek hizmetini sunmaktadır. Memnuniyetin arttırılması ve eğlencenizin aralıksız devam etmesi için yaşadığınız problemler karşısında bildirimler oluşturabilirsiniz. Bu bildirimler müşteri mağduriyetini önlemek ve memnuniyeti sağlamak amacıyla titizlikle yürütülmektedir.

İstanbul Tema Park’ta Neler Var?

İstanbul Tema Park’ta, çocuk ve yetişkinlerin güzel vakit geçirip eğlenerek dinlenmelerini sağlamak amacıyla birçok seçenek bulunmaktadır. Çocuk, genç yetişkin ve yetişkinlerin oldukça sık tercih ettikleri adalet kulesi, atlı karınca, bir zamanlar İstanbul, bulut ekspresi, cesur sürücüler, çarpışan arabalar, çılgın nehir, Fatih’in rüyası, jet ski, kahraman itfaiyeciler, king kong, nefeskesen, şelale, Viking, zıp zıp gibi birçok farklı kategorilerde eğlence oyunları ve aktiviteleri bulunmaktadır.

Satın almak istediğiniz biletlere fırsatlarla birlikte sahip olabilirken dilerseniz senelik olarak abonelikler oluşturabilirsiniz. Ayrıca İstanbul Tema Park içerisinde Açıkhava sahnesi yer almaktadır. 10 bin kapasiteli bu sahnede ülkemizde ve dünyada ünlü olan birçok isim performansını sergilemektedir.

Kişilerin memnuniyetini tam anlamıyla sağlaması için eğlence mekanlarının dışında yeme, içme ve de dondurma mekanları bulunmaktadır. Bu sayede 7’den 70’e herkes kendisine bir uğraş ve eğlence bularak günün tadını çıkarabilir. İstanbul Tema Park içerisinde alışveriş yapabileceğiniz gibi spor salonları da mevcuttur. Burada geçirdiğiniz vaktin en kaliteli bir şekilde sağlanması amacıyla hizmet veren İstanbul müşteri hizmetleri, sizlere destek hizmetini sunmaktadır. Yaşayabileceğiniz olası tüm problemleriniz için çözüm bulabilirsiniz.