1984 yılında Manisa’da kurulan Vestel, bir teknoloji markasıdır. Zorlu Holding, 1994 yılında Vestel’i satın almıştır. Ülkemizin en gözde ve en çok kullanılan elektronik markalarından biri olan Vestel; ileri teknolojisi, güvenilirliği, müşteri memnuniyetine dayalı politikası ile çok tercih edilmektedir.

Sadece Türkiye değil, dünya çapında en bilinen markalardan biri olan Vestel, gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir. Türkiye’de satılan en çok televizyon markası Vestel markadır.

Vestel’in üretimini, satışını ve satış sonrası desteğini verdiği ürün grupları şu şekildedir; Beyaz eşya, ev elektroniği, cep telefonu, televizyon. Vestel genel olarak şu sanayi kollarında faaliyetlerini sürdürmektedir; elektrik, elektronik, bilgi teknolojisi, savunma sanayi.

Vestel tüm üretimlerini Manisa’da bulunan 1.1 milyon metrekarelik üretim tesislerinde gerçekleştirmektedir. Dünyaya açılmış bir şirket olan ve gurumuz olan Vestel’in yurtdışında 16, yurtiçinde ise 7 olmak üzere toplamda 23 adet alt markası bulunmaktadır. Bu şirketlerin bir kısmı şöyledir; Vestel, Regal, Finlux, Seg, Vestfrost, Luxor, Windsor, Techwood, Nexon, Servis, Atlantic, Electra, Dikom.

Vestel Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 222 4 123

Vestel Müşteri Hizmetleri Whatsapp İletişim Hattı Telefon Numarası
0536 075 4 123

Vestel’in yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi 0850’li bir Vestel çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve Vestel Whatsapp müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Vestel müşteri hizmetleri en yüksek derecede müşteri memnuniyetine dayalı olarak çalışmaktadır.

Haftanın 7 günü 24 saati yani her an ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri aracılığıyla Vestel ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir, Vestel marka ürününüzün teknik problemleri hakkında bildirimde bulunabilir, Vestel teknik servis irtibat numaraları gibi bilgilere ulaşabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu müşteri hizmetleri üzerinden bildirebilirsiniz.

1984 yılından beri hem Türkiye ekonomisine hemde yurt dışına yapmış olduğu ithalat ile ülkemize değer katan firmalardan olan Vestel müşteri hizmetleri iletişim ve müşterilerinin her türlü görüş ve önerisini göz ardı etmeyen bir firmadır.