Vestel Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası | Müşteri Temsilcisi
 

Vestel Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Vestel Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

1984 yılında Manisa’da kurulan Vestel, bir teknoloji markasıdır. Zorlu Holding, 1994 yılında Vestel’i satın almıştır. Ülkemizin en gözde ve en çok kullanılan elektronik markalarından biri olan Vestel; ileri teknolojisi, güvenilirliği, müşteri memnuniyetine dayalı politikası ile çok tercih edilmektedir. Sadece Türkiye değil, dünya çapında en bilinen markalardan biri olan Vestel, gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir. Türkiye’de satılan en çok televizyon markası Vestel markadır.

Vestel’in üretimini, satışını ve satış sonrası desteğini verdiği ürün grupları şu şekildedir; Beyaz eşya, ev elektroniği, cep telefonu, televizyon. Vestel genel olarak şu sanayi kollarında faaliyetlerini sürdürmektedir; elektrik, elektronik, bilgi teknolojisi, savunma sanayi. Vestel tüm üretimlerini Manisa’da bulunan 1.1 milyon metrekarelik üretim tesislerinde gerçekleştirmektedir. Dünyaya açılmış bir şirket olan ve gurumuz olan Vestel’in yurtdışında 16, yurtiçinde ise 7 olmak üzere toplamda 23 adet alt markası bulunmaktadır. Bu şirketlerin bir kısmı şöyledir; Vestel, Regal, Finlux, Seg, Vestfrost, Luxor, Windsor, Techwood, Nexon, Servis, Atlantic, Electra, Dikom.

Vestel Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 222 4 123

Vestel Müşteri Hizmetleri Whatsapp İletişim Hattı Telefon Numarası
0536 075 4 123

Vestel’in yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi 0850’li bir Vestel çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve Vestel Whatsapp müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Vestel müşteri hizmetleri en yüksek derecede müşteri memnuniyetine dayalı olarak çalışmaktadır. Haftanın 7 günü 24 saati yani her an ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri aracılığıyla Vestel ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir, Vestel marka ürününüzün teknik problemleri hakkında bildirimde bulunabilir, Vestel teknik servis irtibat numaraları gibi bilgilere ulaşabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu müşteri hizmetleri üzerinden bildirebilirsiniz.

Arama Terimleri: vestel iletişim bilgileri, vestel telefon no, vestel irtibat tel, vestel canlı destek, vestel çağrı merkezi, vestel şikayet hattı

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Vestel çağrı merkezi telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin iletişim bilgilerine, verdiğimiz Vestel irtibat no ile ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star
İlginizi çekebilir :  Teknosa Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

12 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla