Vera360, küçük veya büyük işletmelerin finansal teknoloji ihtiyaçlarını karşılayan şirkettir. Yazar kasa ve POS cihazlarının entegre edilmesiyle birlikte işletmeler banka ve kredi kartı ile ödeme alabilmekte, satışlarını faturalandırabilmektedir. Şirket, başvuru aşamasından ürünün entegre edilmesine kadar ilgilenerek satışa hazır teslimat yapmaktadır. Satış ihtiyaçlarının teknoloji ile olan iletişimini koruyan ve sürekli geliştiren şirket, ihtiyaçların tam anlamıyla karşılanması için yenilikler de sunmaktadır. Vera360 müşteri hizmetleri, sunulan hizmet ve ürünler hakkında ön bilgilendirme işlemini yaptığı gibi satış sonrasında da teknik destek hizmeti sunmaktadır.

Vera360 Müşteri Temsilcisi

Vera360 müşteri hizmetleri 0850 811 12 12 numarasından çalışmalarını sürdürmektedir. Vera360 müşteri temsilcisi ile iletişim kurarak yazar kasa ve POS cihazları hakkında detaylı bilgiler alarak işletmeleriniz için en iyi tercihi yapabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünlerin sizlere tahsis edilmesi ve kurulum işlemlerinin gerçekleştirilmesi için görüşmenizi sözleşme ile tamamlayabilirsiniz. Şirketten satın almış olduğunuz ürün ve hizmetleri Vera360 müşteri hizmetleri aracılığıyla değerlendirerek soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında bildirim oluşturabilirsiniz.

Vera360 müşteri hizmetleri aracılığıyla sizlere en yakın bayiyi öğrenebilir ve satın alma talebinizi iletebilirsiniz. Eğer Vera360 şirketinin bir ürününe sahip iseniz, teknik servis ve garanti işlemleri için yine müşteri temsilcinizden destek alarak sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz.

Taleplerinizi yazılı bir şekilde iletmek için internet sitesi üzerinde yer alan “Bize Yazın” seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu alanda yazar kasam var ya da yazar kasam yok seçeneklerinden tercihinizi yaparak destek veya bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Doldurmanız gereken alanlar işyeri ticari unvanınız, yetkili adı ve soyadı, cep telefon numarası, e posta adresi, talebinizin konusu, cihazın sicil numarası, il, adres ve mesajınızdır. Konu seçimi olarak ise arıza kaydı, yazar kasa açılış ve kapanış, kurulum, banka uygulaması yükleme, hurdaya ayırma, kullanım yardım, yasal prosedürler ve yeni yazar kasa talebi bulunmaktadır.

Vera360 Ürünler

Vera360 şirketi, teknoloji ve satış ihtiyaçlarını birleştirerek çözümler sunmaktadır. Satışı yapılan ürünler yeni nesil yazar kasa, donanım ve yazılım ürünleridir. İhtiyaçların karşılanması için farklı seçenekler sunulmaktadır. Sizlere en uygun ürünü seçmek için Vera360 müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.