Türkiye’nin ilk bilgisayar mağazası olma özelliğine sahip bu firmaya ulaşmak için sizler de Vatan Bilgisayar iletişim mail adresi kullanabilirsiniz. Bununla ilgili tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Vatan Bilgisayar 1983 yılında İstanbul’da kurulan bir bilgisayar mağazasıdır. Henüz bilgisayarın dünyada yavaş yavaş tanınmaya başladığı dönemlerde açılan bu mağaza firmanın ne kadar öngörülü olduğunu da göstermektedir.

1996 yılına kadar perakendecilik yapan bu mağaza 1996 yılında distribütörlük yapmaya da başladı ve Olivetti’nin ürünlerini satmaya başladı. Her geçen yıl daha da çok büyüyen Vatan Bilgisayar her yıl mağazalarına yenilerini ekledi. Bu sayede 2018 yılında 54 ilimizde mağaza açmayı başardı. Aynı zamanda web sitesinden de satış yapan Vatan Bilgisayar dünya markası ürünleri son derece kaliteli bir şekilde müşterilere sunmaktadır.

Vatan Bilgisayar’ın ürün yelpazesi son derece geniştir. Öyle ki bilgisayar, telefon, akıllı ev aletleri, kişisel bakım ürünleri, bilgisayar parçaları, televizyon, yazıcı ve kamera gibi daha birçok sayamadığımız teknolojik ürün bu mağazalarda satışa sunulmaktadır.

Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0850 222 56 56

Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Belirli ürünlerde ücretsiz kargo imkanı da sunan bu firma ile sizler de kazançlı alışverişler yapabilirsiniz. Siparişlerinizi ise anlık olarak takip edebilir ve bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Vatan Bilgisayar 444 lü iletişim numarası olmasa da 0850 li numarasından bilgi edinebilirsiniz. Bu numara yazımızın altında yer almaktadır. Beğenmediğiniz ürünleri de herhangi bir gerekçe göstermeden 14 gün içerisinde iade etme hakkınız bulunmaktadır. Bunun yanı sıra ürünlerin sizlere garantili bir şekilde ulaştırılacağını da ifade etmek isteriz.

Vatan Bilgisayar diğer birçok mağazada olmayan motor kurye sistemini de kullanmaktadır. Bu sayede satın aldığınız ürünler anında adresinize ulaştırılmakta ve bu sayede çok daha erken ürününüze kavuşmaktasınız.

Vatan Bilgisayar iletişim formu sayesinde de firma ile iletişim kurabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu kapsamda yapmanız gereken aşağıda belirttiğimiz linke tıklamak ve ardından da formu doldurmak olacaktır. Bunun için üye olmanıza da gerek bulunmamaktadır. Firma yetkilileri sizlere geri dönüş yapacaklardır. Bu sayede tüm merak ettiklerinizi öğrenme imkanı bulacaksınız.