UPS Kargo, dünyanın en büyük kargo teslimat şirketlerinden biri olarak ülkemizde de görev yapmaktadır. 100 dolar ile iş hayatına atılan bu firma günümüzde milyarlarca dolarlık sermayeye ve iş hacmine sahiptir. Modern taşımacılık, uluslararası ticaret, lojistik ve finans sektörleri açısından önemli bir konumda yer almaktadır. İnsan kaynaklı, müşteri odaklı ve işine sürekli yenilikçi şekilde yaklaşan UPS Kargo, günümüzde dünya çapında 500.000’den fazla insana istihdam sağlamaktadır. Bölgeleri ve ülkeleri, kara, deniz, demir ve hava yolları ile birbirine bağlayarak kargo ve lojistik teşkilatının hizmetini üst seviyelere çıkarıyor.

UPS Kargo Müşteri Temsilcisi

Günlük binlerce kargonun insanlara ulaşmasını sağlayan UPS Kargo, müşteri hizmetleri sayesinde müşterilerinin memnuniyet oranlarını üst seviyede tutarak sorunlarına çözüm bulmayı hedeflemektedir. 0850 255 00 66 numaralı kanaldan müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve kurye rezervasyon işlemini yapabilirsiniz. Dünya genelinde birçok ülkede hizmetini sürdüren UPS Kargo sayesinde, kargonuzu ister Türkiye’nin ister Dünyanın diğer ucuna göndermeniz mümkün. Sektördeki yerini korumak amacıyla hizmet kalitesini de sürekli olarak arttırmaktadır.

UPS Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargonuzun takibini sorgulatabilir, kargonuzun ev ve iş yerlerinizden alınması için talep oluşturabilirsiniz. Kargonuzun işlemler sırasında yaşadığı problemler için de yine müşteri hizmetleri aracılığıyla çözüm bulmanız mümkün. Hasarlı ve geciken kargolarınız için rapor tutturabilir, kurye ve acente kuruluşuyla yaşadığınız sorunlara çözüm bulabilirsiniz. Göndereceğiniz ürünün maliyetini ve süresini belirleme işlemini ise ister online olarak ister müşteri temsilcisi aracılığıyla yapabilirsiniz.

UPS Kargo Vizyon

UPS Kargo, küresel ölçekte 220’den fazla ülkede yaklaşık 500.000 çalışanıyla kargo ulaştırma işlemlerini kaliteli bir şekilde yerine getiriyor ve insanların rutin işlerini aksatmamasını sağlıyor. Kaliteli ve çevresel açıdan sürdürülebilir hizmet anlayışına bağlı kalarak sektördeki büyüklüğünü korumayı hedeflemektedir. UPS kargo dünya genelinde yılda 5,5 milyar paket teslimatı yapmaktadır. 11,5 milyon kişi kargo taşımacılığı için UPS Kargo’yu tercih etmektedir. Küresel ölçekte büyümesini ve gelişmesi arttırarak yoluna devam UPS ise 220’den fazla ülkeye hizmet taşımaktadır. 125.000 kargo aracı, 1.800’den fazla operasyon noktası ile ulaşım ağını genişletmeye hız kesmeden devam ediyor.