Ulusal Kanal, 2000 yılında İstanbul’da yayıncılık hayatına başladıktan sonra 2002 yılında uyduya taşınmış ve ülke genelinde hizmet vermeye başlamıştır. Asya, Avrupa ve Afrika Bölgesinin kuzey kısımları kapsayan bir şekilde hizmetlerini sürdürmekte olan Ulusal Kanal, farklı kategorileri içinde barındıran yayın akışını sağlamaktadır. Ulusal Kanal müşteri hizmetleri, izleyicilerin yorumlarını ve önerilerini bildirim haline getirirken aynı zamanda bilgilendirme çalışmalarını da yapmaktadır.

Ulusal Kanal Müşteri Temsilcisi

Ulusal Kanal müşteri hizmetleri 0212 251 50 90 iletişim numarasından hizmet vererek izleyicilerin soru, öneri ve şikayetlerini bildirim haline getirmektedir. İzleyicilerin geri dönüşleri sayesinde yayın akışının şekillenmesi ve gerekli düzenlemelerin yapılması dikkate alınmaktadır. Ulusal Kanal müşteri hizmetlerine ulaşarak yazılı ve görsel şekilde bildirim yapmak için admin@ulusal.com.tr mail adresini kullanabilirsiniz.

Ulusal Kanal müşteri temsilcisi, yayın akışı sırasında karşılaşılan durumlar neticesinde izleyicilerin geri dönüşlerini kayıt altına almaktadır. RTÜK kurallarına bağlı bir şekilde yayıncılık hayatını devam ettiren kanalın, gerekli kurallara ve etik değerlere uyması gerekmektedir. Aksi davranışlarda kanalın iletişim ekibi sayesinde bağlantı kurabilir ve görüşlerinizi ifade edebilirsiniz. Ulusal Kanal bünyesinde gündeme özel habercilik de yapılmaktadır. Haber akışı sırasında yanlış bilgilerin olduğunu düşündüğünüzde veya haberlere ek olarak detaylı ekleme yapmak istediğinizde yine Ulusal Kanal müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Ulusal Kanal Yayın Akışı

Ulusal Kanal, yayın akışı sırasında birçok farklı kategoriden içerikler sunmaktadır. Gündem haber, yurtta haber, dünya haberleri, spor, ekonomi, emek, medya, eğitim, sağlık, bilim ve teknoloji kategorilerinde haberler ve programlar sunulmaktadır. Televizyon yayıncılığı alanında programlar ve içerikler sunulurken aynı zamanda internet sitesi üzerinden de yazılar ve içerikler paylaşılmaktadır. Haberlere ilişkin görüntü, video ve içeriklere ulaşarak yazarların düşüncelerine ve çalışmalarına da ulaşabilirsiniz.