Asım Ülker ve Sabri Ülker tarafından 22 Şubat 1994 yılında kurulan Ülker ülkemizin en büyük gıda üreticilerinden bir tanesidir. Ürünlerini toplam 110 ülkeye ihraç eden firma Gıda sektörünün en önde gelen markalarından bir tanesidir. Ülkemizin en büyük 500 kuruluşu arasında 108. sırada yer alan Ülker Yıldız Holding bünyesinde bulunmaktadır. Yıldız Holding dünyanın en büyük bisküvi üreticilerinden bir tanesi olan United Biscuits’i geçtiğimiz yıllarda satın alarak dünyanın 3. büyük bisküvi markası haline geldi.

Ülker hazır gıda ürünleri alanında ürettiği birçok markaya sahiptir. Bisküvi, kek, gofret, çikolata, dondurulmuş gıdalar, kahvaltılık ürünler, sağlık ürünleri, kahve, sıvı yağlar, gazoz içecekler, soğuk içecekler, kola ve sakız gibi birçok ürün üretmektedir. 7’den 70’e her yaştan insana hitap eden ürünleri ile bir hayli sevilen markalardan bir tanesi olan Ülker her sohbette, çayda ve ziyarette mutlaka tüketilenler arasında yerini almıştır. Ülker müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına müşteri hizmetleri telefon numarası ile hizmet vermektedir.

Ülker Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0212 567 15 67

Ülker İletişim Formu

Ülker müşteri hizmetleri bir adet sabit numaraya sahiptir. Ülker müşteri hizmetlerini arayarak ürünler hakkındaki şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yaşadığınız sorunları dile getirebilir, soru, istek ve önerilerinizi firmaya iletebilirsiniz. İnternet üzerinden iletişim kurmak için ise yukarıda yer alan iletişim formundan yararlanabilirsiniz.

Ülker müşteri hizmetleri hafta içi her gün mesai saatleri arasında hizmet vermektedir.