Tarihte asillerin ve kralların oynadığı bir spor olarak bilinen Polu oyunundan esinlenerek doğan U.S. Polo Assn firması günümüzde dünyanın sayılı markalarından biri olarak görülmektedir. Günümüzde hala spordan ilham alarak üretilen ürünleri oldukça şık ve rahat, modaya yön veren tasarımları ile herkesi kendine hayran bırakan firma 1890 yılında ABD’de kuruldu.

Ülkemizde 1997 senesinde Aydınlı Grup tarafından ilk mağazası açılan U.S Polo oldukça ilgi gördü. Kaliteli ürünleri ve çalışma ilkesi ile her gün bir adım daha büyüyen firma göz doldurmaktadır. Aydınlı Grup günümüzde 48 ülkede U.S. Polo Assn.

Marka sahibi ve lisansörü olarak hizmet vermektedir. Ülkemizde birçok noktada bulunan mağazaları ile aktif hizmet veren firma internet üzerinden de satışlar yaparak müşterilerine hizmet sunmaktadır. Sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ile kaliteli ürünler üretmektedir. Firma müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacı ile müşteri hizmetlerini kurmuştur.

U.S. Polo Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 60 44

U.S. Polo İletişim Formu

U.S. Polo müşteri hizmetleri bir adet 444’lü numaraya sahiptir. Bu numarayı arayarak ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir, soru, istek, öneri ve şikayetlerinizi müşteri hizmetleri aracılığı ile firmaya iletebilirsiniz. Yazılı olarak iletişim kurmak için iletişim formunu kullanabilirsiniz.

U.S. Polo müşteri hizmetleri haftanın her günü saat 08:00 ile 19:00 arasında hizmet vermektedir.