TV8 kanalı 1999 yılında MGN Medya Grubu tarafından kurularak yayın hayatına başlamıştır. Kurulduğu günden 2013 yılına dek haber kanalı olarak yayın yapan kanal 2013 yılında Acun Medya’nın sahibi olan Acun Ilıcalı tarafından satın alınmıştır. Ayrıca kanalın hisselerinin %30’u Doğan Medya tarafından 2015 yılında satın alınmıştır.

TV8 kısa zamanda sahip olduğu televizyon programları ile oldukça dikkat çeken bir kanal haline gelmiştir. Ülkemizde en çok dikkat çeken O Ses Türkiye ve Survivor gibi programların yayınlandığı kanal oldukça ilgi çekmektedir. Acun Ilıcalı tarafından satın alındıktan sonra kanalın izlenme oranında büyük bir artış gözlemlenmiştir.

Daha önce programlarını başka kanallarda sunup yayınlatırken günümüzde Acun kendi programlarını kendi kanalında yayımlamaktadır. Kanal müşterilerine daha iyi bir hizmet verebilmek için izleyici hizmetleri numarasına sahiptir.

TV8 İzleyici Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0 212 987 30 70
0 212 304 88 88

TV8 İzleyici Hizmetleri İletişim Mail Adresi
izleyicitemsilcisi@tv8.com.tr

TV İletişim Formu

TV8 izleyici temsilcisi iki adet sabit numaraya sahiptir. Bu numaraları arayarak yayın akışında meydana gelen sorunları iletebilir veya şikayette bulunabilirsiniz. Ayrıca izleyici temsilcisi aracılığı ile kanala ulaşarak soru, istek ve önerilerinizi iletebilirsiniz. İletişim formu ve mail adresi ile de yazılı olarak ulaşabilmeniz mümkündür.