Turknet müşteri hizmetlerine ulaşmak için Turknet tarafından sunulan kanalları kullanabilirsiniz. Bunlardan ilki Turknet iletişim formu. Turknet iletişim formu, doğrudan müşteri hizmetlerine ulaşılabilecek bir kanal değil. Marka, “Nasıl Yaparım?” başlığı altında bir destek platformu oluşturmuş. Burada akıllara gelebilecek, karşılaşılabilecek sorular ve cevapları yer alıyor. Dilerseniz sorunuzu buraya yazınız alanına sorunuzu yazabilir, dilerseniz altta yer alan sorulara göz atabilirsiniz. Merak ettiğiniz cevaba büyük olasılıkla rastlayacak ve çözümünü öğreneceksiniz.

Turknet İletişim Numarası İle Talep Oluşturma

Turknet iletişim numarası doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanmanızı sağlıyor. Bu doğrultuda marka, birden çok iletişim numarası belirlemiş. Bu sayede ihtiyacınıza en uygun merkezi arayabiliyor, sorularınızı sorup çözüme kavuşturabiliyorsunuz.

Turknet Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Turknet hızlı iletişim hattı numarası:

0850 288 80 80 ve şebeke içi ücretsizdir. .

Turknet müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası ise

0212 703 43 71 numarası ile müşteri temsilcisine bağlana bilirsiniz.

İhtiyacınıza en uygun iletişim numarasını arayarak yetkililere ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinde sizinle kibar bir şekilde görüşme gerçekleştirilecek, sorunlarınız dinlenerek en doğru biçimde çözüm sunulacaktır. Pazar günleri hariç haftanın 6 günü 10: 00- 19: 00 saatleri arasında Turknet müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Turknet İletişim Mail Adresi ile Mesaj Gönderme

Turknet yetkililerine ve müşteri hizmetlerine ulaşmak için hangi kanalı kullanacağınıza siz karar verebilirsiniz. İsterseniz iletişim formu ve iletişim numarası haricinde

Turknet iletişim mail adresini de kullanabilirsiniz. ik@turknet.net.tr

Turknet iletişim mail adresi kanalına haftanın 7 günü, günün 24 saati mesaj atabilir, taleplerinizi, sorularınızı, problemlerinizi, teşekkürlerinizi bildirebilirsiniz. Atacağınız mailde mesajınızı açık ve net biçimde belirtmeli, mesajınızın sonuna ad, soyad, adres ve telefon numarası bilgilerini girmelisiniz. Acil dönüş için firma yetkilileri telefon numaranızdan sizinle iletişime geçecektir.

Diğer durumlarda ise mesajınız çalışma saatleri içerisinde incelenecek, gerekli araştırmalar yapılacak ve en kısa sürede size dönüş sağlanacaktır.

Turknet müşteri hizmetleri ile yapacağınız iletişimlerde kaliteli ve güvenli bir iletişim kurabilir, merak ettiklerinizi sorabilir, yeni abonelik hakkında bilgi talep edebilirsiniz. Ya da mevcut aboneliğiniz ile ilgili sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz.