Turkcell Superonline, 2004 yılında kurulmuş olan ülkemizin en büyük telekomünikasyon şirketlerinden birisidir. Turkcell Superonline, ülkemizdeki diğer internet servisi sağlayıcılardan en büyük farkı kendi fiber optik altyapısı ile internet hizmeti vermesidir. Turkcell Superonline, kendi altyapısını kullandığı ve fiber optik altyapı ile hizmet verdiğinden dolayı Türk Telekom gibi servis sağlayıcılarından daha hızlı bir internet hizmeti sunmaktadır. Bir çok kanpanyası kablosuz internet özelliği ve uygun fiyatlarıyla sıkça tercih edelen bi internet firması haline gelmiştir.

Turkcell Superonline’nin şuanda aktif olarak vermiş olduğu hizmetlerden bahsedecek olursak şöyledir; bireysel, kurumsal ve toptan segmentteki müşterilerine; ses, veri, genişbant internet erişimi, toplu ses taşıma, kiralık veri hattı hizmetleri, katma değerli servisler, Turkcell Superonline Fiber, Turkcell Superonline ADSL, SuperNumara. Turkcell Superonline, verdiği harika hizmet kalitesi, içinde barındırdığı bol özellikli içerikleri ile Turkcell Superonline son zamanların en popüler internet sağlayıcıları arasındadır.

Turkcell Superonline Bireysel Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0532 532 00 00

Turkcell Superonline Kurumsal Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 222 1 222

Turkcell Superonline’nin yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi bireysel müşterileri için 0532’li, kurumsal müşterileri için ise 0850’li bir müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Turkcell Superonline çağrı merkezini arayarak aboneliğiniz hakkında tüm detayları öğrenebilir, güncel borç bilginiz hakkında bilgi alabilir, internet servisinizdeki kesinti ve arıza problemlerinizi bildirebilir, kurulum hakkındaki soru ve taleplerinizi müşteri temsilcisine bildirebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi Turkcell Superonline’ye bildirebilirsiniz.