Türk Traktör, 1954 yılında kurulmuş olan bir traktör firmasıdır. Bu firma kurulduğu zamandan bu yana traktör üretimi yapmakta, ayrıca birçok müşteriyi de memnun etmeyi başarmaktadır. Üretilen bu traktörlerin Türkiye dışında 130’dan fazla ülkeye ihracatı da yapılmaktadır. Firma, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek bu teknolojilere üretimlerinde yer vermektedir. Bu nedenle beğenilerek kullanılmaktadır. Firmada her zaman için müşteri memnuniyeti ve istekleri ön planda tutulmaktadır.

Çiftçiler için vazgeçilmez bir şey olan Traktör, Türk Traktör tarafından her geçen gün farklı seçeneklerle üretilmektedir. Yeni yapılan üretimlerde teknoloji yakından takip edilmektedir. Üretimi yapılacak olan traktörün öncelikle parçaları testten geçiriliyor. Bu da traktörün arıza açma olasılığını oldukça azaltıyor. Yani Türk Traktör, üretimini olabildiğince kaliteli şekilde yapmaktadır. Bu da müşterileri mutlu etmekte ve beğeniyi yükseltmektedir.

Böylesine büyük bir firma, müşterilerini her zaman memnun etmeye çalışmıştır. Bu nedenle de soru ve sorunları çözebilmek amacıyla çağrı merkezi oluşturmuştur. Firma bünyesinde çalışan müşteri temsilcileri çağrı merkezinden müşterilere destek vermektedir.

Türk Traktör Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türk Traktör, çağrı merkezi sayesinde müşterilerine 24 saat aralıksız şekilde destek vermektedir. Türk Traktör ürünleri hakkında yaşanan tüm sorunlar bu numara üzerinden bildirilebilir. Müşteri temsilcileri sorununuzu çözmek amacıyla her türlü yardımda bulunacaktır.

 0312 233 33 33

Bu numara üzerinden 24 saat kesintisiz iletişim sağlamak mümkündür.

Türk Traktör Müşteri Hizmetleri Hizmet Alanları

Türk Traktör çağrı merkezi, her türlü yaşanan sorun, söylenmek istenen şikayet, öneri veya istekte aranabilir. Bu numara üzerinden ihtiyaçlarınızı belirtmeniz yönünde en doğru şekilde yönlendirileceksiniz.

Türk Traktör, büyük bir firma olması nedeniyle zaman zaman kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalar sayesinde traktör satın alabilmeyi kolaylaştırmakta ve çiftçiye destek olabilmektedir. Bu kampanyalar hakkında detaylı olarak bilgi almak isterseniz müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Kampanyalar hakkında en detaylı şekilde bilgilendirileceksiniz.

Türk Traktör üretimi bir traktör sahibiyseniz traktörünüzle ilgili bazı sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Bu sorunlarınızı en kolay şekilde nasıl halledebileceğinizi öğrenmek için de çağrı merkezini arayabilirsiniz. Sizi en yakın servise yönlendireceklerdir.