Ülkemizin ve Avrupa’nın en büyük hava yolu firması olan Türk Hava Yolları 20 Mayıs 1933 tarihinde TBMM tarafından kurulmasına karar verilerek kurulmuştur. Türkiye’nin en büyük 3. Özel firması olan THY dünyanın 4 bir tarafına sunduğu hizmetler ile dünyanın sayılı havayolu şirketlerinden birisi olmaya hak kazanmıştır.

2013 yılında Skytrax tarafından yapılan yarışmada Avrupa’nın en iyi hava yolu firması olan THY ayrıca dünyanın en büyük 9. Havayolu firması olmaya hak kazanmıştır. Türk Hava Yolları 105 ülkede binlerce noktaya uçmaktadır. Dünya üzerinde en çok ağa sahip firmaların arasında yer alan THY birçok spor takımı ve organizasyonunun ana sponsorluğunu yapmaktadır.

Dünyaca ünlü firmalardan bir tanesi olan THY sunduğu üstün hizmetler ile de ön plana çıkmaktadır. Ülke içi ve dışı hatlara sağladığı uçuşlarla birçok yolcu taşımaktadır. Türk Hava Yolları firması müşterilerine daha iyi bir hizmet sunabilmek adına müşteri hizmetlerini kurmuştur.

Türk Hava Yolları Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0 850 333 0 849

Türk Hava Yolları 444’lü İletişim Telefon Numarası
444 0 849

Türk Hava Yolları müşteri hizmetleri iki adet numaraya sahiptir. Müşteri hizmetlerini arayarak hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Aldığınız biletleri ve seferleriniz ile bilgilere müşteri hizmetleri aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Türk Hava Yolları Müşteri Hizmetleri hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir.