Türk Hava Kurumu Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası | Müşteri Temsilcisi
 

Türk Hava Kurumu Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Türk Hava Kurumu Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Türk Hava Kurumu, 1925 yılında Mustafa Kemal Atatürk’ün emrinde kurulmuş bir dernektir. Türk Hava Kurumu’nun genel amacı şöyledir; Türkiye’de havacılık sanayisini kurmak ve destek vermek, turistik, sivil ve askeri havacılığın gelişmesini sağlamaktır.

Türk Hava Kurumu, gelirlerini kurban derileri, fitre, zekat, üye aidatları ve pul satışı gibi şeylerden elde etmektedir. Türk Hava Kurumu ülkemizin Havacılık Fedarasyonu yetkisini taşıyan bir dernektir. Türk Hava Kurumu’nun merkezi başkentimiz Ankara’dadır.

Türk Hava Kurumu Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 0 845

Türk Hava Kurumu’nun 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numarayı arayarak kurban derilerinizi vermek için talepte bulunabilir, Türk Hava Kurumu derneği hakkında ve derneğin faaliyetleri hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Arama Terimleri: türk hava kurumu iletişim bilgileri, türk hava kurumu telefon no, türk hava kurumu irtibat tel, türk hava kurumu canlı destek, türk hava kurumu çağrı merkezi, türk hava kurumu şikayet hattı

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Türk Hava Kurumu çağrı merkezi telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin iletişim bilgilerine, verdiğimiz THK irtibat no ile ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star
İlginizi çekebilir :  TÜVTÜRK Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Cevapla