Tüpraş açılımı Türkiye Petrol Rafinerileri A.Ş’dir. Bu şirket 1983 yılında çatı şirket olmak amacıyla kurulmuştur. Şirket sayesinde Türkiye’deki rafineriler tek çatı altında toplanmaya başlamıştır. Bu şekilde de petrol işlemeleri daha az zararlı ve atıklı hale gelmiştir.

4780 personeli bünyesinde çalıştıran şirket, dizel, benzin, asfalt, LPG gibi petrol ürünlerinin dağıtımlarını gerçekleştirmektedir. Ülkemizde İzmir, Kırıkkale, Kocaeli ve Batman illerinde Tüpraş rafinerileri bulunmaktadır.

Tüpraş İletişim Numaraları

Birden fazla ilde rafineri bulunduğu için her rafineri için farklı telefon numaraları bulunmaktadır. Ayrıca müdürlük kısmı için de farklı bir telefon numarası bulunmaktadır. Kişiler iş saatleri arasında resmi tatil olmadığı sürece bu numaralar üzerinden Tüpraş ile iletişim kurabilmektedir.

Genel Müdürlük Çağrı Merkezi: 0262 316 30 00

Kocaeli Rafinerisi İletişim Numarası: 0262 316 30 30

Batman Rafinerisi İletişim Numarası: 0488 217 21 00

Kırıkkale Rafinerisi İletişim Numarası: 0318 261 20 00

İzmir Rafinerisi İletişim Numarası: 0232 498 55 55

Tüpraş ile iletişime geçmek isteyen kişiler, bu numaralar üzerinde iletişim kurmak istediği kısmın telefon numarasını kullanarak arama yapabilirler. Tüpraş bünyesinde çalışmakta olan temsilciler, arayan kişilerin problemlerini ve söylemek istediklerini dinleyerek yardımcı olmaya çalışacaktır.

Tüpraş Çağrı Merkezini Arama Nedenlerimiz

Tüpraş çağrım merkezleri genel olarak istek, soru, görüş ve önerileri bildirmek amacıyla aranmaktadır. Bu aramaların birkaç tanesinden bahsedeceğiz. Fakat Tüpraş ile ilgili bir şikayetiniz olduğunda da bu numaralar üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Evinizin yakınında bir rafineri olduğunu varsayalım. Bu rafineriden koku geliyor olabilir. Bu kokudan rahatsız oluyorsanız çağrı merkezini arayarak şikayetinizi bildirebilirsiniz. Şikayetiniz dikkate alınarak yapılması gereken tüm müdahaleler yapılacaktır.

Bir rafineri üzerinde yapılmasını hoş bulacağınız birkaç işlem olabilir. Bu nedenle çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Rafineride olmasını istediğiniz ve olsa daha iyi olur dediğiniz şeyleri temsilcilere bildirerek yapılması için önerilerde bulunabilirsiniz. Bu öneriler üretimi güçlendirmek veya daha kaliteli üretim yapabilmek amacıyla sunulmuş olan teklifler olabilir. Öneriniz kısa süre içerisinde değerlendirmeye alınacak ve uygun görülürse işlem yapılacaktır.