Tupperware firması, 2 milyar doları aşan cirosuyla mutfak araç ve gereçlerinde dünyanın en büyük şirketlerinden biri olarak ismini yazdırmış durumdadır. Merkezi ABD’nin Orlando şehrinde bulunan ve dünya çapında 7000 ofis çalışanı ile hizmet vermektedir. Dünya üzerinde 13 fabrikası ile üretimlerine devam ederken bunların 4 tanesi Avrupa’da yer almaktadır. 100’ün üzerinde ülkede 2 milyon danışmanın “Tarif Günü” sistemi ile tanıttığı Tupperware ürünleri, kaliteleri, kullanım özellikleri ve tasarım farklılıklarıyla dünyanın en çok kullanılan ürünleri olma gururunu taşımaktadırlar.

Tupperware Müşteri Temsilcisi

Ülkemizde 1996 yılından itibaren ürün satışı yaparak hizmet veren Tupperware firmasının müşteri hizmetleri numarası 444 78 77 & 0800 261 21 37 olarak hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek Tupperware mutfak araç ve gereçleri hakkında soru ve önerilerinizi iletebilir, satın aldığınız ürünlerin garanti ve servis sürecindeki işlemlerini başlatarak takip edebilirsiniz.

Tupperware’in kurulduğu ilk günden beri, müşterilerin aynı üstün kalite ve dizayn özelliklerinde, bir ömür boyu kullanabilecekleri ürünler almaktadırlar. Geniş ürün yelpazesi sayesinde, hazırlamak, saklamak, servis etmek ve pişirmek bugün artık çok daha kolay. Tupperware mühendisleri her yeni dönemde, müşterilere daha iyiyi ve yeniyi sunmak için çalışmaya devam etmektedirler.

Tupperware Türkiye

Tupperware Türkiye 1996 yılında kurulmuş olup merkezi İstanbul’dadır. Türkiye Doğrudan Satış Derneği’nin bir üyesi olan Tupperware Türkiye, müşteri memnuniyetini ve güvenini her zaman en ön planda tutmaktadır. Bugün, Tupperware Türkiye yelpazesi altında 50’den fazla ilde 100’e yakın distribütörü bulunmaktadır. Geniş satış ağı ile Tupperware Türkiye, ülkemizin önde gelen ve her sene büyüyen doğrudan satış firmalarından biridir. Bugün Türkiye distribütörleri, ülkemizin birçok noktasında, çeşitli yerlerde Tupperware ürün ve hizmetlerini taşımakta olup kullanıcılara ürünleri tanıtmaktadırlar. Müşteri hizmetleri aracılığıyla iletişime geçerek siz de bu ailenin bir parçası olabilir, satış ve pazarlama alanında rol üstlenebilir, gelir kapısı oluşturabilirsiniz. Firmanın bu özelliğinden yararlanarak kendinize fırsatlar oluşturabilir ve büyük bir gelirin ilk adımını atabilirsiniz. Sürekli gelişmeye ve büyümeye müsait olan bu fırsat sayesinde imkanlarınız artabilir.