1980 yılında Aydında kurulan Tuğba kuruyemiş günümüzde ülke genelinde 63 mağaza ile hizmet vermektedir. 750 çeşit ürüne sahip Tuğba Kuruyemiş firması Türkiye’nin en büyük kuruyemiş firmaları arasında yer almaktadır. Her geçen gün büyüyen mağazaları ile yayılan firma gelecek için umut vaat eden kuruluşların başında geliyor.

Sıcak Sıcak Taptaze sloganı ile çıktığı yolda müşterilerine en iyi hizmeti sunan Tuğba Kuruyemiş güler yüzlü çalışanları ve geniş çalışan kadrosu ile büyümeye devam ediyor. Birçok noktada bulabileceğiniz mağazaları ile sizlere en iyi hizmeti sunan Tuğba Kuruyemiş sizleri memnun edecek.

Tuğba Kuruyemiş Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0256 244 01 62

Tuğba Kuruyemiş İletişim Formu

Tuğba Kuruyemiş müşteri hizmetleri bir adet sabit numaraya sahiptir. Müşteri hizmetlerini arayarak ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir ayrıca soru, istek, öneri ve şikayetlerinizi dillendirebilirsiniz. Firmaya yazılı olarak ulaşmak isteyenler için iletişim formu bulunmaktadır.

Son teknoloji makinelerle el değmeden üretilen ürünleri ile ülkemizin dört bir noktasında satış yapan firma müşteri memnuniyetini ön safhada tutmaktadır. Firma müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve sorunlarına çözüm bulabilmek amacıyla müşteri hizmetlerini kurmuştur.

Tuğba Kuruyemiş müşteri hizmetleri hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden Tuğba Kuruyemiş başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.