TRT Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası | Müşteri Temsilcisi
 

TRT Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

TRT Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

1 Mayıs 1964 tarihinde TBMM’nin 359 sayılı kanunu ile kurulan Türkiye Radyo ve Televizyon Kurulu ülkemizin ilk kanalı olma özelliğini barındırmaktadır. 1989 yılında Star TV kuruluna dek ülkemizde yayın yapan tek kanal olmuştur. Bu süreçte resmi bir yayıncılık sunan kanal 1984 yılına dek Siyah – beyaz yayın yapmıştır. Günümüzde oldukça renkli programlar ve dizilerle izleyicileri ile buluşan kanal şüphesiz her evin 1 numaralı televizyon kanalıdır.

Zamanla birçok farklı kanal ile geniş kitleye hitap etmeye başlayan kanal TRT1, TRT Okul, TRT3, TRT Haber, TRT Spor, TRT Belgesel, TRT Müzik, TRT Çocuk, TRT Diyanet, TRT AVAZ, TRT Kurdi, TRT Türk, TRT El Arabia ve TRT World olmak üzere 14 kanalla sadece ülkemize değil tüm dünya, Ortadoğu ve Türk dünyasına hitap etmektedir. TRT oldukça fazla izleyicisi olan bir kanaldır. Bu sebeple bir adet izleyici hizmetleri numarasına sahiptir.

TRT Genel Merkez İletişim Telefon Numarası
0 312 463 43 43

TRT Aktif Hat İzleyici Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0 312 463 23 30

TRT İzleyici Temsilcisi Mail Adresi
aktifhat@trt.net.tr

TRT izleyici temsilcisi sabit bir telefon numarasına sahiptir. Bu numarayı arayarak yayın akışı ve yayınlar hakkında bilgi alabilir veya şikayetlerde bulunabilirsiniz. İzleyici temsilcisini arayarak kanala olan soru, istek ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca mail adresi ile de yazılı olarak ulaşabilmeniz mümkündür.

Arama Terimleri: trt iletişim bilgileri, trt telefon no, trt irtibat tel, trt canlı destek, trt çağrı merkezi, trt şikayet hattı

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Trt çağrı merkezi telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin iletişim bilgilerine, verdiğimiz Trt irtibat no ile ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star
İlginizi çekebilir :  İlk Buluşma Başvuru Whatsapp ve İletişim Numarası

4 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla