Troy Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

Troy Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Troy Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Troy şirketi, 1992 yılında Artı Bilgisayar bünyesinde kurulmuştur. Mağaza içerisinde bilgisayar, bilgisayar yan ürünleri, donanım desteği, yazılım desteği ve satış sonrası bilgisayar desteği sunarak müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayarak memnuniyet yaratmaktadır. Türkiye genelinde APR (Apple Premium Reseller) sunan unvanı da bulunmaktadır. 2012 yılında ise internet satış sitesini kurarak müşteri potansiyelini daha da arttırmıştır. Troy müşteri hizmetleri, satışı yapılmakta olan ürün ve hizmetleri tanıtmak ve satış sonrası olası problemlerin çözümü için görev yapmaktadır.

Troy Müşteri Temsilcisi

Troy müşteri hizmetleri telefon numarası 0212 232 72 04 olarak belirlenmiştir. Troy müşteri temsilcisi ile yapacağınız canlı görüşmelerde Türkiye üzerindeki mağazaları, satışı yapılan ürünleri, ürün fiyat ve malzeme bilgisini, hizmetlerin içeriğini ve öğrenmek istediğiniz diğer tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz. Troy müşteri hizmetlerinin birinci önceliği mağazalar ve ürünler hakkında merak edilen tüm soruları yanıtlandırmaktır.

Troy mağazaları Türkiye’nin birçok noktasında bulunmaktadır. 2016 yılında yapılan çalışmalarla internet e satış sitesi de oluşturulmuştur. İnternet sitesinden satın aldığınız ürünlerin takibi sipariş detayı, sipariş takibi ve kargo takibi seçenekleriyle gerçekleştirebilirsiniz. Satın aldığınız ürünler hakkında satış sonrası iade, değişim ve garanti gibi işlemleri de belirlenen prosedürleri takip ederek öğrenebilirsiniz. Bu durumlarda karşılaşabileceğiniz olası problemlerin çözümü için Troy müşteri temsilcisinden bilgi alabilirsiniz.

Troy müşteri hizmetleri ile yazılı iletişim kurmak için iki farklı yol bulunmaktadır. Soru, öneri ve şikayetlerinizi yazılı şekilde bildirmek için info@troyestore.com mail adresini kullanabilir veya internet sitesindeki “İletişim Formundan” mesaj yazabilirsiniz. İletişim formunda kişisel bilgileriniz, iletişim bilgileriniz, konu başlığı ve mesaj içeriği istenmektedir. Yaşadığınız problemi veya düşüncelerinizi tanımlayan net ifadeler kullanırsanız sorununuz kısa süre içinde çözümlenecektir.

Troy İade Süreci

Troy mağaza ve internet satış sitesinden yapmış olduğunuz alışverişleri 14 gün içerisinde iade etme hakkı sizlere tanınmaktadır. İade etmek istediğiniz ürünlerin kullanılmamış, hasar görmemiş, orijinal kutusunda ve faturalı olması gerekmektedir. İade kargosunun yanına iade nedeninizi ekleyen bir not eklemeniz de istenen şartlar arasındadır. Yeniden satılmak için uygun olmayan ürünlerin iadesi gerçekleştirilmez ve tarafınıza tekrar gönderilir.

Cevapla