Trendyol, ülkemizin ve Ortadoğu’nun en çok moda, giyim ürünü satan firmasıdır. Trendyol’un 12 milyondan fazla aktif müşterisi bulunmaktadır. Açıldığı günden bu yana toplamda 60 milyondan fazla ürünü müşterilerine ulaştırmıştır. Gerçekten de internetten alışveriş, internetten giyim alışverişi denildiğinde akla ilk gelen site tabii ki Trendyol’dur.

Yaptığı kampanyalar, barındırdığı birçok marka çeşitliliği, ödeme konusundaki çeşitliliği ve kullanım kolaylığı ile Trendyol en gözde giyim sitesidir. Aradığınız bütün parçalar, renkli desenler ve en trend kombinleri rahatlıkla bulabileceğiniz bir giyim mağazasıdır.

Trendyol, her geçen gün kendini daha fazla geliştirdiği gibi ürün satış ağını da oldukça fazla genişletmiştir. Satın aldığınız ürünler Türkiye’nin neresinde olursanız olun en fazla 2 gün içerisinde tarafınıza ulaşmaktadır. Trendyol’un yaptığı reklamlar, internet ve televizyon reklamları sayesinde adını sıkça duyduğumuz Trendyol’un kullanıcıları her geçen gün artmaktadır.

Trendyol Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Tel: 0 212 331 0 200

Fax: 0 212 332 18 93

E-posta: dsm@hs02.kep.tr

Trendyol’dan herhangi bir ürün satın aldıysanız, ürün satın alırken teknik bir hata ile karşılaştıysanız veya ürün satın almadan önce kafanızda kalan bir soruyu sorabilmek için 0212’li bir Trendyol müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır.

Bu numarayı arayarak satın aldığınız ürünün iade ve değişimi hakkında bilgi alabilir, ödeme konusunda yaşadığınız teknik problemleri müşteri hizmetlerine bildirebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.