Tozlu firması 2001 yılında e-ticaret sitesi olarak kurulmuştur. Online alışverişlerin markalaşmış isimlerinden birisi haline gelen Tozlu birçok müşteri tarafından sevilmekte ve tercih edilmektedir. Bay, bayan ve çocuk ayakkabı, giyim, aksesuar, kozmetik, çanta ve tesettür giyim seçenekleri ile birçok kişiye hitap etmektedir.

İnternet üzerinden birkaç dakika içinde alışveriş yaparak kargo ile kapınıza kadar ürünleri ulaştıran firma ülkemizin sayılı e-ticaret sitelerinden bir tanesi olmayı başarmıştır.

Ev ve yaşam tarzınıza hitap eden ürünleri de satan firmanın ürünlerine web sitesi üzerinden göz atabilir dilediğiniz ürünleri alabilirsiniz. Her ortamda, okul, ofis, yolda ve evinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir sisteme sahip olan Tozlu sizlere alışveriş yapma keyfi sunmaktadır.

Sahip olduğu fiyat ve ürün yelpazesi ile müşterilerine en iyi hizmeti sunan firma müşterilerinin öneri ve şikayetlerine kulak verebilmek amacı ile müşteri hizmetlerine sahiptir.

Tozlu Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 766 55 55

Tozlu Müşteri Hizmetleri Whatsapp İletişim Numarası
0532 202 57 88
0532 202 58 88

Tozlu müşteri hizmetleri bir adet sabit numara ve 2 adet whatsapp iletişim hattına sahiptir. Müşteri hizmetlerini arayarak internet üzerinden satılan ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak ürünler ile ilgili soru, istek, öneri ve şikayette bulunabilirsiniz.

Yazılı olarak ulaşmak isteyenler için Whatsapp iletişim hattı bulunmaktadır. Whatsapp iletişim hattı ile daha hızlı hizmet alabilmeniz mümkündür.

Tozlu müşteri hizmetleri hafta içi her gün ve cumartesi günleri 09:00 – 24:00 saatleri arasında Pazar günleri ise 09:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet verebilmektedir.