Çocuklarınızın güzel vakit geçirebilmesi ve eğlenmesi için gerekli tüm oyuncakları ve araç gereçleri bulabileceğiniz bir yer olan Toyzz Shop birbirinden eşsiz oyuncakları ile sizleri bekliyor. Tüm oyuncakları lisanslı ve çocukların sağlıklarına zarar vermeyecek maddelerden yapılmış özel oyuncaklar satan firma dünyanın en büyük oyuncak satan mağazalarından bir tanesidir.

Oyuncakların yanı sıra okul, kırtasiye, bebek arabası, kitap, çocuk odası ürünler ve daha birçok ürün satan firma sizlerin ve çocuklarınızın bayılacağı bir nokta. Her yaş kategorisine uygun oyuncakları ile her çocuğa özel olarak hitap ediyor. 0 – 12 ay, 1 – 2 yaş, 3 – 5 yaş, 6 – 9 yaş, 10 – 12 yaş, 13 – 15 yaş kategorilerinde binlerce türde oyuncağı bulabileceğiniz Toyzz Shop çocuklar ve çocuk kalanlar için vazgeçilmez bir yer!

İnternet üzerinden de aktif olarak ürün satan firma minik müşterilerine daha iyi hizmet sunmak adına güler yüzlü çalışanları ile sizleri bekliyor. Müşteri hizmetlerini arayarak daha detaylı hizmet alabilmeniz mümkün.

Toyzz Shop Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0212 499 1 999

Toyzz Shop İletişim Formu

Toyzz Shop müşteri bir adet sabit numaraya sahip. Müşteri hizmetlerini arayarak soru, istek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Yazılı olarak iletişim kurmak için internet üzerinden iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Toyzz Shop müşteri hizmetleri hafta içi her gün mesai saatleri içinde hizmet vermektedir.