1937 yılında Japonya merkezli olarak kurulmuş olan Toyota otomotiv sektöründe hizmetlerini sürdürmekte olan otomobil firmaları arasında yer almaktadır.

Dünyanın özellikle en büyük otomotiv firmaları arasında yer almakta olan Toyota markası geçmişten günümüze kadar gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar sayesinde dünya genelinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Birbirinden farklı tasarımlar üzerinden gerçekleştirilen üretimler sayesinde kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilecek modeller piyasaya sürülmektedir.

Günümüz koşullarında özellikle dünyanın en büyük otomotiv firması olarak belirlenmiştir. 2007 yılında yapılan incelemelere göre özellikle dünya genelinde en çok araç üretmiş olan firma olarak tarihe geçmiştir.

Türkiye’deki faaliyetlerini 1990 yılında başlatmıştır. 1990 yılında kurulan Toyota Türkiye sayesinde kullanıcılar için geniş kapsamlı çalışma yapılmaktadır.

Toyota Müşteri Hizmetleri

Toyota’nın üretim tesislerinden biri de Türkiye’de yer almaktadır. Adapazarı’nda yer alan fabrika içerisinde üretilmekte olan araçlar dünya genelinde 20’den fazla ülkeye ihracat edilmektedir. Geniş kapsamlı olarak gerçekleştirilen çalışmalarda marka özellikle günümüz teknolojisini kullanarak hazırlanan modellerin kullanıcıların daha iyi koşullarda kullanım olanağı elde etmesini sağlayacak şekilde tasarımlar sunmaktadır.

Türkiye’de gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar nedeniyle özellikle Toyota müşteri hizmetleri kullanıcıların ihtiyaç duydukları her durumda kesintisiz hizmet almasını sağlamaktadır. Toyota Müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden yapılacak olan görüşmeler dahilinde merak ettiğiniz konularda detaylı bilgi almanız sağlanmaktadır.

7/24 kesintisiz hizmet almak isteyenler merak ettikleri konularda istek, soru ya da önerilerini iletmek adına müşteri hizmetlerini tercih edebilirler.

Toyota Çağrı Merkezi

Toyota ülkemizde de faaliyetlerini sürdürmekte olan markalar arasında yer almaktadır. Markanın ülkemizde üretim satışa sunmuş olduğu modeller şunlardır; Yaris, Toyota C-HR, Auris, Corolla, Auris Touring Sports, Verso, Land Cruiser Prado, Avensis Prius, Hilux, RAV4.

Araç üretimi konusunda marka özellikle tüm dünyada pek çok farklı ülkeyi tercih etmiş olduğu gibi Türkiye’yi de tercih etmektedir. Bu kapsamda gerçekleştirilen çalışmalar ile müşteri taleplerinin karşılanması sağlanmaktadır.

0212’li olarak oluşturulmuş olan Toyota çağrı merkezi numarası üzerinden şikayetlerinizi ya da görüşlerinizi edebileceğiniz gibi aynı zamanda yetkili servisler ya da satış bayileri gibi pek çok farklı konuda bilgi alabilirsiniz.

Toyota Çağrı Merkezi Telefon Numarası

0212 354 03 54