Teknoloji ürünlerinin en önde gelen markalarından birisi olan Toshiba 1875 yılında Japonya’nın Tokyo kentinde kurulmuştur. Dünya genelinde elektronik alet ve parçaları satan firma birçok teknolojik ürüne sahiptir.

1878 yılında Ichisuke Fujioka, Tokyo Üniversitesi Mühendislik Fakültesinde profesör William Ayrton’un himayesinde okurken Japonya’nın ilk ark lambasını yaptı. Ayrıca Japonya tüm elektrikli lambalarını ithal etmek zorunda kaldı. Fujioka, 1890’da Japonya’da ampul üretmek üzere Hakunetsu-sha Co., Ltd.’yi kurdu

Ülkemizde de oldukça fazla müşterisi bulunan Toshiba birçok noktada mağaza ve satış noktasına sahiptir. Ülkemizde en çok tercih edilen ürünleri ise televizyon, laptop ve küçük teknolojik aletlerdir.

Toshiba şirketi müşterilerine hem sipariş öncesi hem de satış sonrası daha iyi bir hizmet verebilmek adına müşteri hizmetleri hattına sahiptir. Satışını yaptığı ürünlerinde meydana gelebilecek sorun ve arızlarda müşterilerine yardımcı olmak amacıyla kurulan hat sayesinde müşterilerine en iyi hizmeti sağlamaktadır.

Toshiba Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0 (850) 460 86 74 

Toshiba 0850’li müşteri hizmetleri numarasına sahiptir. Bu hattı arayarak alacağınız ürünler hakkında bilgi alabilir veya sahip olduğunuz bir toshiba ürünü ile alakalı sorunlarınızı iletebilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak soru, istek ve önerilerinizi iletebilirsiniz.