Toshiba Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası | Müşteri Temsilcisi
 

Toshiba Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Toshiba Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Teknoloji ürünlerinin en önde gelen markalarından birisi olan Toshiba 1875 yılında Japonya’nın Tokyo kentinde kurulmuştur. Dünya genelinde elektronik alet ve parçaları satan firma birçok teknolojik ürüne sahiptir. Ülkemizde de oldukça fazla müşterisi bulunan Toshiba birçok noktada mağaza ve satış noktasına sahiptir. Ülkemizde en çok tercih edilen ürünleri ise televizyon, laptop ve küçük teknolojik aletlerdir.

Toshiba şirketi müşterilerine hem sipariş öncesi hem de satış sonrası daha iyi bir hizmet verebilmek adına müşteri hizmetleri hattına sahiptir. Satışını yaptığı ürünlerinde meydana gelebilecek sorun ve arızlarda müşterilerine yardımcı olmak amacıyla kurulan hat sayesinde müşterilerine en iyi hizmeti sağlamaktadır.

Toshiba Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0 (850) 360 86 74

Toshiba 0850’li müşteri hizmetleri numarasına sahiptir. Bu hattı arayarak alacağınız ürünler hakkında bilgi alabilir veya sahip olduğunuz bir toshiba ürünü ile alakalı sorunlarınızı iletebilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak soru, istek ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Arama Terimleri: toshiba iletişim bilgileri, toshiba telefon no, toshiba irtibat tel, toshiba canlı destek, toshiba çağrı merkezi, toshiba şikayet hattı

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Toshiba çağrı merkezi telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin iletişim bilgilerine, verdiğimiz Toshiba irtibat no ile ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star
İlginizi çekebilir :  Tivibu Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla