Tommy Hilfiger Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası | Müşteri Temsilcisi
 

Tommy Hilfiger Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Tommy Hilfiger Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Dünyanın en ünlü giyim markalarından bir tanesi olan Tommy Hilfiger firması 1985 yılında Hollanda’lı Tommy Hilfiger tarafından Hollanda’da kurulmuştur. Kendi adını verdiği firması kısa bir zamanda tüm dünyaya yayılarak dünyanın önde gelen giyim markalarından bir tanesi haline gelmiştir. Ülkemizde de oldukça beğenilen ve tercih edilen markalardan bir tanesi olan Tommy Hilfiger erkek, bayan ve çocuk giyiminde oldukça fazla kategoride birçok ürüne sahiptir.

Marka sahip olduğu kalite ve sürekli gelişen modayla uyumu ile bilinmektedir. İnternet ve mağazalar aracılığıyla ürünlerini satmaktadır. Tommy Hilfiger firmasının ülkemizde maalesef bir müşteri hizmetleri hattı bulunmamaktadır. Firma müşterilerine hizmet verebilmek adına iletişim formuna sahiptir.

Tommy Hilfiger Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Bulunmamaktadır.

Tommy Hilfiger Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
İletişim Formu

Firmaya iletişim formu üzerinden ulaşarak herhangi bir şikayetinizi iletebilirsiniz. Şikayetlerinizin yanı sıra istek, öneri ve sorularınızı iletebilir daha iyi bir hizmet alabilirsiniz.

Arama Terimleri: tommy hilfiger iletişim bilgileri, tommy hilfiger telefon no, tommy hilfiger irtibat tel, tommy hilfiger canlı destek, tommy hilfiger çağrı merkezi, tommy hilfiger şikayet hattı

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Tommy Hilfiger çağrı merkezi telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin iletişim bilgilerine, verdiğimiz Tommy Hilfiger irtibat no ile ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star
İlginizi çekebilir :  Adidas Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Cevapla