Tergan Deri Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

Tergan Deri Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Tergan Deri Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Tergan Deri, kurucusu Mümin Tergan tarafından 1972 yılında sektöre adımını atmıştır. Üretim çalışmalarına deri kemer üretimiyle başlayan Tergan Deri, daha sonraki süreçte ürün yelpazesini arttırarak yurt içinde ve yurt dışında geniş pazarlara giriş yapmıştır. Yenilikçi anlayışı sağlam ve doğal malzemeler ile birleştiren markanın hedefi bu yenilik süreci gelenek haline getirmektir. Tergan Deri müşteri hizmetleri, satış yapan mağazalar ve mağazalardaki ürünler hakkında bilgilendirici çalışmalar sürdürürken yaşanabilecek olası problemlerin çözümleri için de destek vermektedir.

Tergan Deri Müşteri Temsilcisi

Tergan Deri müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 811 60 60 olarak belirlenmiştir. Tergan Deri müşteri temsilcisi ile hafta içi her gün 09:00 – 18:00 saatleri arasında canlı iletişim kurabilirsiniz. Yapacağınız görüşmelerde Türkiye üzerindeki satış mağazalarını öğrenebilir ve ürünler hakkında merak ettiğiniz tüm detayları sorgulayabilirsiniz. Tergan Deri müşteri hizmetlerinin birinci önceliği müşterileri ürünler ve marka hakkında tüm detaylarıyla bilgilendirmektir.

Tergan Deri’nin Türkiye üzerinde 40’ı aşkın mağazası bulunmaktadır. Ürünlere mağazalar veya internet e satış sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. İnternet sitesinden satın aldığınız ürünleri sipariş detayı, sipariş takibi ve sipariş işlemleri seçenekleriyle takip edebilirsiniz. Satış sonrasında iade, değişim ve garanti gibi yaşanabilecek olası sorunların çözümü için ise Tergan Deri müşteri temsilcisi ile görüşme gerçekleştirerek yönlendirmeleri takip edebilirsiniz.

Tergan Deri İletişim

Tergan Deri markası ile yazılı şekilde iletişim kurmak için musteridestek@tergan.com mail adresini kullanabilirsiniz. Mailde kişisel bilgilerinize, iletişim bilgilerinize ve sorunu nitelendiren ifadelere yer vermeniz halinde daha kısa sürede çözüme ulaşabilirsiniz.

Tergan Deri iletişim departmanı internet sitesi üzerinde yer alan “İletişim Formu” ile de mesajlarınızı kabul etmektedir. İletişim formunda kişisel bilgileriniz, iletişim bilgileriniz, mesaj konusu ve mesaj içeriğiniz istenmektedir. Soru veya sorunu tanımlayıcı ifadeler kullanarak Tergan Deri müşteri hizmetlerinin daha kısa sürede dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz. Bu alandaki mesajlarınızı soru, öneri, talep ve şikayet başlıkları adı altında yapabilir, gerekli incelemelerin gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz.

Tergan Deri İade ve Değişim Koşulları

Tergan Deri iade prosedürlerine göre, mağazalardan veya internet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade edilecek ürünlerin kullanılmamış, yıpranmamış, orijinal kutusunda, faturalı ve tekrar satılmak için uygun olması gerekmektedir. Tekrar satılmak için uygun olmayan ürünler iade onayını alamayacaktır.

İade sırasındaki kargo ücreti Tergan Deri tarafından karşılanmaktadır. Ürün genel depoya ulaştıktan sonra onay sürecine alınmakta ve bu süreç ortalama 7 gün içerisinde sonlanmaktadır. İade onayı alan ürünlerin para iadesi bankalara yönlendirilmekte ve hesabınıza yatırılmaktadır. Bu süreç bankaya göre değişkenlik gösterebilmektedir. İade, değişim, garanti ve diğer olası sorunlar için Tergan Deri müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Cevapla