1969 yılında Bilkent Holdinge bağlı olarak kurulan Tepe Home Profesör Doktor İhsan Doğramacı öncülüğünde yönetilmektedir. Tepe Home Mobilya ürünleri ile beraber dekorasyon ürünleri alanında faaliyet gösterir.Tepe Home, 1997 yılında mobilya ve ev aksesuarları alanında perakendecilik faaliyeti gösterecek şekilde büyük bir mağaza açmıştır.

50 yıllık bir sektör deneyimi ile müşterilerin ne istediğini tam olarak bilen Tepe Home, sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi dünya trendleri ile de harmanlayarak oldukça güzel çalışmalar ortaya koymuştur. 60,000 metrekare kapalı alan üzerine kurulan fabrika, mobilya ve ev aksesuarları alanında her gün düzenli bir şekilde üretim gerçekleştirir.

Tepe Home Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Türkiye’de toplam 16 farklı noktada satış noktası bulunan Tepe Home Mobilya son zamanlarda dünya devlerine nazaran daha çok tercih edilmeye başlanmıştır. 5,000’in üzerinde ürün çeşitliliği bulunan Tepe Home, tüketicilerin ürün ve hizmet istediklerini artık çözmüş durumda.

Markanın sürekliliğini sağlamak amacı ile daima birinci sınıf malzeme ve işçilik kullanan Tepe Mobilya; müşteri memnuniyeti yakalamak için “mutluluk evinizde başlar” sloganını kullanıyor. Üretim aşamasında elbette bazı sıkıntılar meydana gelebilir. Tepe Home müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası bu konuda yaşadığınız sorunlara çözüm olanakları sunmakta.

 

Tepe Home Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

444 6 999

iletisim@tepehome.com.tr

 

Tepe Home mobilya ürünlerinden herhangi birisini alan kişiler, satış sonrasında yaşadıkları sorunlar karşısında yetkili kişilere yukarıda belirttiğimiz telefon numarası üzerinden ulaşabilirler. Her firmada ufak ya da büyük birtakım sorunlar meydana gelebilir.

Fakat; bu sorunlara yanıt verecek bir yetkili bulmak bazı zamanlarda büyük çaba gerektirebilir. Bunun bilincinde olan Tepe Mobilya, Tepe Home müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası hizmetini aktif ederek müşterilerine daha yakından bir iletişim ortamı sunuyor.

Tepe Home müşteri hizmetleri iletişim numarası uzun zamandır değişmeden aynı bir şekilde duruyor. Bunun haricinde çeşitli internet sitelerinde görebileceğiniz iletişim numaralarını kesinlikle inanmayınız. Bazı kişiler, illegal yöntemler ile kendini firma yetkilisi gibi tanıtıp sizlerden kişisel bilgilerinizi talep edilebilir. Bu gibi durumlarda kişisel bilgilerinizi vermeniz, ileri etapta büyük sıkıntılar çekmenize neden olabilir.