1995 yılında İstanbul’un Merter semtinde açtığı ilk mağazası ile sektöre adımını atmıştır. Türkiye’nin hemen hemen her ilinde mağazası bulunan firmanın günümüzde 53 ilde 121 mağazası bulunmaktadır. Ülkemizin en büyük ve yaygın yapı marketi unvanına sahip firmanın Avrupa’da da birçok firması bulunmaktadır.

Ev dekorasyonu yapmak isteyenlerin en uğrak noktalarından bir tanesi olan firma ailelerin her aradıklarını bulabileceği nadir bir markettir.

Sahip olduğu kampanya ve uygun fiyatlarla oldukça tercih edilen bir markettir. Sahip olduğu kaliteli ürünlerin yanı sıra taşıma ve kurulum hizmetleri de sunan firma internet sitesi üzerinden de satış yapmaktadır. Tekzen firması müşteri hizmetleri ile de müşterilerine daha kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Tekzen Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 85 96

Tekzen Canlı Destek

Tekzen müşteri hizmetleri 444’lü bir numaraya sahiptir. Müşteri hizmetlerini arayarak satış öncesi ve satış sonrası ürünler hakkında destek alabilirsiniz. Ürünler hakkında yaşadığınız sorunları müşteri hizmetleri aracılığı ile firmaya ileterek daha detaylı destek alabilirsiniz.

Ayrıca firmaya soru, istek ve önerilerinizi aynı yolla iletebilirsiniz. Firma sahip olduğu canlı destek hattı ile ayrıca müşterilerine 7/24 hizmet verebilmektedir. Böylece istediğiniz gün ve saatte canlı destek üzerinden destek alabilirsiniz.

Tekzen Müşteri hizmetleri gelişem teknolojiyi yakından takip ederek kullanıcılarına 7/24 hizmet vermektedir.