Teknosacell Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

Teknosacell Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Teknosacell Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Teknosacell, ülkemiz genelinde yaygın olarak bulunan Teknosa şirketinin bünyesinde hizmet veren GSM operatörüdür. Teknosa’nın Türkiye genelindeki mağaza ağını ve Sabancı Holding’in erişim gücünü kullanarak yeni sektörlerde de büyük etki yaratmaktadır. Tüketicilerine iyi hizmetleri uygun fiyatlarla ulaştırma amacında olan Teknosacell, şirketin tüm teknolojik ihtiyaçları karşılamasına ek olarak iletişim sektöründe de ihtiyaçları düşünülerek oluşturulmuştur. Teknosacell müşteri hizmetleri, GSM operatör kullanıcılarına sunulan hizmetler hakkında bilgi verirken yaşanabilecek olası problemler için destek çalışmalarını sürdürmektedir.

Teknosacell Müşteri Temsilcisi

Teknosacell müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 222 55 99 olarak belirlenmiştir. Teknosacell müşteri temsilcisi ile yapacağınız canlı görüşmelerde GSM şirketinin sunduğu paketler, kampanyalar, fırsatlar ve hizmetler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Teknosacell müşteri hizmetlerinin birinci görevi müşterilerine ve aday tüketicilerine gerekli bilgi aktarımını sağlamaktır.

Teknosacell hizmetlerini kullanan bir kullanıcı iseniz yaşadığınız problemlerin çözümü için destek ekibinden yardım alabilirsiniz. Hat değişikliği, paket değişikliği, numara değişikliği, arıza, kesinti ve yaşanabilecek olası problemler için Teknosacell müşteri hizmetleri ile görüşme gerçekleştirerek bildirim oluşturabilirsiniz. Soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında yaptığınız bildirimler destek ekibi tarafından incelendikten sonra tarafınıza dönüş sağlanmaktadır.

GSM operatör şirketinin hizmetlerini iyileştirmesi, hataları ortadan kaldırması, müşteri memnuniyetini arttırarak mağduriyetleri yok etmesi için kullanıcı görüşlerine büyük önem verilmektedir. Kullanıcı olarak görüşlerinizin soru, öneri, şikayet veya teşekkür olarak kayıt edilmesini sağlamak, Teknosacell şirketinin daha iyi yerlere gelmesine öncülük edecektir.

Teknosacell İletişim

Teknosacell müşteri hizmetleri ile yazılı şekilde iletişim kurmak için internet sitesi üzerinde yer alan “İletişim Formunu” kullanabilirsiniz. İletişim formunda kişisel bilgileriniz, iletişim bilgileriniz, konu başlığı ve mesaj içeriğiniz alanları bulunmaktadır. Bu alanları eksiksiz şekilde doldururken mesajınızı detaylı şekilde nitelendirmeniz sorunların kısa sürede çözülmesini sağlayacaktır.

Mesajlarınız Teknosacell iletişim departmanı tarafından büyük bir titizlikle incelendikten sonra tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Kullanım sırasında yaşanılan problemlerin çözümü ve mağduriyetlerin giderilmesi destek çalışmalarının önemli bir parçasıdır. Kullanım sırasında yaşanabilecek olası problemlerin çözümü için 0850 222 55 99 numaralı Teknosacell müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Cevapla