18Teknosa 2000 yılında Sabancı holdingin bir alt kuruluşu olarak ülkemizde hizmet vermeye başlamıştır. Günümüzde ülkemizin en büyük teknoloji marketleri arasında yer alan firma birçok ilde yüzlerce mağazaya sahiptir.

Mağazalarının yanı sıra internet üzerinden de satış yapan firma bu konuda ülkemizdeki öncü firmalar arasında yer almaktadır. Teknoloji severlerin sürekli olarak uğrak noktası olan Teknosa teknoloji alışverişlerinin en çok tercih edilen noktalarından bir tanesidir.

Bilindiği üzere teknoloji ürünleri satın alma öncesi ve sonrası uzman desteğine ihtiyaç duymaktadır. Satış öncesi en uygun fiyata en iyi teknolojik ürün seçiminde satış sonrası ise garanti işlemleri, arıza ve kullanım açısından desteğe ihtiyaç duyulmaktadır.

Özellikle teknolojik aletler anlaşılması zor bir alet haline gelebilmektedir. Anlaşılma zorluğunun yanı sıra zaman zaman arızalanmak tadır. Bu nedenle teknik desteğe ihtiyaç duyulmaktadır. Teknosa firması bu ihtiyacı bildiği için bir müşteri temsilciliğine sahiptir.

Teknosa Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası
0 (850) 222 55 99

Teknosa Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
Teknosa İletişim Formu

Teknosa 0850’li müşteri temsilciliği numarasına sahiptir. Müşteri Temsilciliği hattını arayarak yaşadığınız sorunları iletebilir ve bir çözüm arayabilirsiniz. Ayrıca bu hat üzerinden firma hakkında şikayet, öneri ve isteklerinizi ileterek daha iyi bir hizmet alabilirsiniz. 

Teknosa Müşteri Hizmetleri Telefon Numarasının yanı sıra internet sitesinde yer alan iletişim formunu doldurarak ta iletişime geçebilirsiniz.