Tekin Acar Kozmetik 1979 yılında Ankara’da kurulmuştur. Kızılay Onur Çarşısında küçük bir mağazada parfüm satarak iş hayatına başlayan Tekin Acar günümüzde ülkemizin en büyük firmalarından birisi haline gelmiştir.

Tüm markaların kozmetik ürünlerini bulabileceğiniz nadir yerlerden bir tanesi olan mağaza fırsat ve kampanyaları ile müşterilerinin ilgisini çekmektedir.

Başta kozmetik ürünleri olmak üzere, parfüm, cilt bakım, makyaj malzemeleri ve organik ürünlerle müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Günümüzde ülkemizin birçok noktasında mağazası bulunan firma internet üzerinden de satışlar yapmaktadır.

Tekin Acar mağazaları güler yüzlü çalışanları ve geniş ürün yelpazesi ile sizlere en iyi ürünleri sunmaktadır. Firma müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına müşteri hizmetlerini müşterilerine açmıştır.

Tekin Acar Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0212 338 21 21

Tekin Acar Müşteri Hizmetleri İletişim Mail Adresi
info@tekinacar.com.tr

Tekin Acar İletişim Formu

Tekin Acar Mağazaları İletişim Numaraları

Tekin Acar müşteri hizmetleri bir adet sabit numaraya sahiptir. Bu numarayı arayarak ürünler hakkında daha sağlıklı bilgiler alabilirsiniz.

Ayrıca yukarıda bulunan linke tıklayarak mağaza numaralarına ulaşabilir soru, istek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Direk olarak firmaya ulaşmak için mail adresi ve iletişim formundan yararlanabilirsiniz.

Tekin Acar Müşteri Hizmetleri hafta içi her gün saat 09:00 ve 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Tekin Acar Kozmetik firması müşteri hizmetlerini daha iyi bir düzeye çıkarmak için gelişen teknoloji yakından takip ederek kullanıcı deneyimini en üst seviyelere çıkarmak için çalışıyor.