Tefal, 1956 yılında kurulmuş ve günümüze kadar birçok cihazın üretimini yapan bir firmadır. Tefal, ilk yanmaz yapışmaz tencereyi icat etmiştir. Yıllar içerisinde büyüyen ve sürekli kendini geliştiren bir marka olmayı başarmıştır. Tefal, tava ve tencere üretimi ile başlayan ancak günümüzde birçok elektronik cihazın da üretimini yapan bir markadır. Ürettiği ürünler kaliteli ve dayanıklılığı ile özellikle kadınların en çok tercih ettiği ürünler arasına girmeyi başarmıştır. Markanın birçok yerde satışını yapan mağazası bulunmaktadır.

Ayrıca internet üzerinden de online satışta yapılmaktadır. Tefal markası ürünlerinde taksit seçeneği ve değişim hakkı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra yaptığı kampanyalar sayesinde birçok kişinin kolayca almasına olanak sunmaktadır. Birçok mağazası ve yetkili satış noktası bulunan Tefal markası ürünler ile ilgili bilgi, şikâyetler ve öneriler için 444 40 50 numarasını arayabilirsiniz.

Tefal Markasının Ürünleri

Tefal markası, günümüzde birçok mutfak araç ve gereçlerinin üretimini yapmaktadır. Son yıllarda küçük ev aletleri kadınların işlerini mutfakta oldukça kolaylaştırıyor. Küçük ev aletleri sayesinde yemek yapmak, mutfakta vakit geçirmek çok eğlenceli hale gelmiştir. Ayrıca bu cihazlar pratiklik ve zamandan tasarruf etme olanağı sunmaktadır. Tefal hayatı kolaylaştıran tüm küçük aletlerin üretimini yapmaktadır.

Ütü, mini fırın, ekmek kızartma makinesi, tost makinesi, kızartma makinesi, çay-kahve makineleri, mutfak robotu gibi mutfakta gerekli tüm küçük ev aletlerini bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Tefal markasının ürettiği buharlı ve kazanlı ütüler en çok tercih edilen ütü markasıdır. Marka küçük ev aletlerinin yanı sıra kaliteli ve dayanıklı yemek pişirmek için tüm gereçlerin üretimini de yapmaktadır.

Tefal Markasında Kalite

Tefal üretimini yaptığı tüm ürünler kaliteli ve dayanıklı ürünlerdir. Marka kalitesi ve sunduğu hizmetler ile sektördeki yerini korumuştur. Alınan mutfak araç gereçleri pahalı olduğundan kaliteli ve dayanıklı olması çok önemlidir. Tefal markalı ürünler, uzun yıllar garanti kapsamındadır. Uzun yıllar kullanabilecek nitelikte ürünler olması sebebiyle en çok tercih edilen marka olmuştur. Birçok yerde satış mağazası sayesinde karşılaşılan sorunlar kısa süre içerisinde çözülmektedir. Ürünlerde değişim ve iade koşulları da mevcuttur.