Alman markası Tchibo markası 1949 senesinde Hamburg’da kurulmuş ve adı sahiplerinin soyadlarının birleşiminden türetilmiştir. Dünya üzerinde Sturbucks’tan sonra en büyük ve en eski kahve üreticilerinden bir tanesi olarak bilinmektedir.

2005 senesinde ülkemizde aktif olarak satışlarına başlayan Tchibo sahip olduğu kahveleri ile müşterilerini hayran bırakıyor. Kahvelerin sahip olduğu eşsiz kokusu ve tadı sizleri kendisine hayran bırakacak derede. Ayrıca Tchibo alışveriş yaparken sizlere kahve içme imkanı da sunmaktadır. 

Tchibo ayrıca kahve makinesi ve kahve çekirdeği de satarak müşterilerinin evlerinde kahve içmelerine imkan sağlamaktadır. Ayrıca firma bayan, erkek ve çocuklar için iç giyim, spor, ev, yaşam, mobilya, kahve ve makine satışları da yapmaktadır.

Tchibo Müşteri hizmetleri haftanın her günü sabah saat 09:00 ile akşam saat 19:00 arasında hizmet vermektedir. Ayrıca bu numara üzerinden sipariş verebilmeniz de mümkün.

Tchibo Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 28 26

Tchibo İletişim Formu

Tchibo müşteri hizmetleri 444’lü iletişim numarasına sahiptir. Bu numarayı arayarak ürünler hakkında satış öncesi ve sonrası bilgiler alabilir veya ürünlerde ve hizmette yaşadığınız sorunları iletebilirsiniz.

Firmaya olan soru, istek ve önerilerinizi müşteri hizmetleri aracılığı ile iletebilmeniz de mümkün. Ayrıca yazıcılı olarak ulaşmak isteyen içinde iletişim formu bulunmaktadır.

Tchibo gelişen teknolojiyi yakından takip edip, kullanıcılarına hizmet vermekten amacıyla sağlamış olduğu müşteri hizmetleri kalitesini gün geçtikçe daha iyi seviyeye çıkarmakta.