1892 yılında Daniel Swarovski’nin otomatik bir kesme makine icat etmesi ile ortaya çıkan marka günümüzün en büyük firmaları arasında yer aldı. 1895 yılında Wattens şehrinde bir kristal kesme fabrikası kuran Swarovski bu tarih itibari ile firmasını kurmuş oldu. Bu buluşla birlikte patentini alan Daniel yoğun-enerji süreterek patlama süreçleri için yerel elektrikten yararlanmakta idi.

Alman asıllı olan Swarovski kristalleri oldukça küçük boyutlarda kesmesi ve hatasız kesimler sunması ile mükemmel pırlantaların ortaya çıkmasındaki öncü isim olmuştur. Pırlanta kadar parlak ve göz alıcı olan Swarovski takıları, aksesuarları süsleri ve saatleri oldukça hoş bir görünüme sahiptir. Orijinal pırlantalardan daha uygun fiyatlarının bulunması ise Swarovski’yi daha tercih edilebilir kılmaktadır.

Eşinize ve sevdiklerinize hediye etmek için gayet uygun fiyatlı ve hoş görünümlü ürünlere sahip olan Swarovski sizler için en ideal hediye olacaktır. İnternet üzerinden birçok satış mağazasından bulabileceğiniz ürünlerini alabilmeniz mümkündür.

Swarovski Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Bulunmamaktadır.

Swarovski İletişim Formu

Swarovski müşteri hizmetlerinin bir telefon numarası bulunmamaktadır. Firmaya ulaşabilmek için internet sitesi üzerinden iletişim formunu kullanabilirsiniz. Firmaya dair her türlü soru, istek, öneri ve şikayetlerinizi iletişim formu üzerinden iletebilirsiniz.