1967 yılında üç tekerlekli ahşap bir arabayla başlanan yolculuk, daha sonra hazır giyim toptancılığıyla devam etmiştir. 1997 yılına gelindiğinde ise önemli perakende markalarından biri haline gelen Süvari, internetin gelişim göstermesiyle, internet üzerinden satışlarına da başlamıştır.

İnternet üzerinden yapılan satışlarda, satın aldığınız üründe herhangi bir problem olması halinde, siz de müşteri temsilcisiyle iletişime geçebilir, sorununuzu açık bir dille belirtebilirsiniz. Süvari Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası üzerinden Süvari Müşteri Hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Hayata Karış bakış açısını kendisine ilke edinerek, dünya genelindeki hedef kitlesine, günlük rutinin içerisine kaybolmama, hayatı yaşamaya devam ederken, sevdiklerine, sevdiğiniz şeylere, yeni deneyimlere, değişime ve mutluluğunuza zaman ayırma mesajını sizlere sunan Süvari, kendisini mutlu etmeyi bilen müşterileriyle çalışmalarına devam etmekte ve sosyal sorumluluk projesinde de imzasına yer vermektedir.

1997 yılında satışına başladığı, yurt içi mağazacılığından sonra yurt dışı mağazacılığına da adımını atmayı başarmış olan Süvari, erkeklerin günlük hayatında ya da özel hayatında şıklığını tamamlamıştır. Yurt dışında dokuz ülkede yüz altmış dan fazla mağazası bulunan Süvari kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri sayesinde müşterileri tarafından sıklıkla tercih edilen marka olmuştur.

Yurt içinde kendini geliştirdikten sonra yurt dışına açılan Süvari, Yurt içinde başardığı kalitesini yurt dışında da devam ederek, satış alanını ve müşteri potansiyelini genişletmeyi başarmıştır.

Firmanın stratejilerine hizmet etmesi amacıyla, iç ve dış kaynakları profesyonel bir şekilde kullanan müşteri temsilcileri sayesinde, müşteri memnuniyetine önem vermeye gayret etmişlerdir. Bundan ötürü karşılaştığınız herhangi bir sorunda, müşteri temsilcisine ulaşabilir, sorununuzu kısa bir şekilde belirtebilirsiniz.

Aşağıda yer alan genel müdürlük adresine posta yoluyla iadeyi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer telefonla görüşmek istiyorsanız yer alan numarayı da arayabilirsiniz.

Her ikisini de yapmak istemiyorum derseniz, yer alan mail adresine şikayetçi olduğunuz konuyu belirtebilir, gereğinin yapılmasını isteyebilirsiniz. Müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olarak Süvari, diğer markalar arasında ön plana çıkmayı başarmıştır.

Süvari Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Süvari Genel Müdürlük Adres ve Telefon Numarası

Atatürk Mah. Bahariye Cad. Gül Sok. No: 11 İkitelli / İstanbul

Telefon: 0850 360 97 88

Email: musterihizmetleri@suvari.com.tr