Dünya üzerinde birçok ülkede yapılmakta olan ve yarışmacıların yerleşim bölgelerinden uzak bir adada sosyal ve teknolojik aletlerden soyutlanarak, önce takım daha sonra bireysel olarak başarı kazanmaları üzerine kurulan bir yarışma olan Survivor, ülkemizde Acun Medya tarafından gerçekleştirilmektedir. Yarışma boyunca takım ödülleri, bireysel ödüller, dokunulmazlık ödülleri, yemek ödülleri, eşya ödülleri, iletişim ödülleri gibi birçok ödül sistemi uygulanmaktadır. Eleme usulü uygulanan yarışmada her hafta takımlar arasından bir kişinin elenmesiyle finale doğru yol alınmakta.

Survivor Çağrı Merkezi

2000’li yılların başında kurulan Acunmedya ekibi, günümüzde binlerce kişiye istihdam oluştururken ülkemiz genelinde yayın hayatına aktif bir şekilde devam ederek milyonlarca seyirciye ulaşmaktadır. Survivor programı popülerliğini senelerdir devam ettirmekle birlikte büyük bir izleyici kitlesine sahiptir.  Survivor için bir çağrı merkezi olmasa da Acun Medya çağrı merkezine ulaşarak görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz. Acun medya çağrı merkezine 0212 324 88 56 numarasından ulaşabilirsiniz. Survivor’ın özel olarak bir çağrı merkezi bulunmamakla birlikte Survivor hakkında iletişim sağlamak amacıyla www.acunn.com adresinde yer alan iletişim sayfasındaki bilgilerinizi eksiksiz doldurarak Acun Medya ekibinin sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Acun medya, production yani yapım şirketi olarak karşımıza farklı projelerle çıkmaktadır. Türkiye ve dünya geneline yaptığı program formatlarını Acun medya imzasıyla yayınlamaktadır. Survivor, O Ses Türkiye, Yemekteyiz, Masterchef Türkiye, Yetenek Sizsiniz gibi birçok yapımın altında Acun Medya imzası bulunmaktadır. Ayrıca Acun Medya, TV 8 ve TV 8,5’un da sahibidir. TV 8’de yer alan programlar için iletişim kurmak istediğinizde Acun Medya’nın TV8 iletişim numarasını kullanabilirsiniz. TV8 iletişim numarası 0212 987 30 70 ‘tir.  TV8 izleyici hattı olarak açılan bu hat sayesinde görüş ve önerilerinizi kanalın ilgili departmanına bildirebilirsiniz. TV8, izleyicilerinden gelen görüşlerini önemseyerek bir de mail hesabı oluşturmuş durumdadır. Soru ve görüşlerinizi paylaşmak için TV8 izleyici mail adresine mail atabilirsiniz.  izleyicitemsilcisi@tv8.com.tr adresine mail attığınız takdirde sorularınıza cevaplar bulabilirsiniz.