Sun Express, 1989 yılında Türk Hava Yolları ve Lufthansa ortaklığıyla kurulan bir havayolu şirketidir. Güneş adını kullanmasının sebebi birçok tatil bölgesine uçuş sağlamasıdır. Türkiye ile Avrupa, Kuzey Afrika ve Kızıldeniz kıyılarındaki tatile elverişli ve turizm potansiyeli olan noktaları müşterilerle buluşturarak hizmet vermektedir. Kurulduğu dönemden beri potansiyeli sürekli olarak büyümeyi gösteren Sun Express günümüzde her yıl 10 milyonu aşkın yolcuyu bu bölgelere taşımaktadır. Sun Express müşteri hizmetleri ise uçuş gerçekleştiren tüm yolculara bilgi sağlama ve sorunlara çözüm bulma görevlerini üstlenmektedir.

Sun Express Müşteri Temsilcisi

Sun Express müşteri hizmetleri 444 0 797 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Biletiniz ve rezervasyonlarınız hakkında oluşabilecek değişiklikleri yapabileceğiniz gibi yaşadığınız problemlere de çözüm olunmaktadır. Bagaj problemleri, engelli bireylerin başvuru talepleri, evcil hayvan taşınması gibi özel başvurular Sun Express müşteri hizmetleri aracılığıyla yapılmaktadır. Ayrıca uçuş saatlerinin değişmesi ve sefer iptali gibi sorularınıza da cevap bulabilirsiniz. Uçuş öncesinde, uçuş esnasında ve uçuştan sonra yaşayabileceğiniz tüm problemler için şikayet talebinde bulunabilir ve değerlendirmenizi yapabilirsiniz. Olası kayıp bagaj durumlarında ise kayıp bagaj birimine yönlendirilmektesiniz.

Sun Express Whatsapp İletişim

Yılda 10 milyonu aşkın müşteriyi ağırlayan Sun Express firmasının müşteri hizmetleri kanalına ulaşmak için problemler yaşayabilirsiniz. Yoğunluk durumlarda ulaşmanız birkaç dakikanızı alabilir. Verilen hizmetin aksamaması için 0541 444 0797 numaralı Sun Express Whatsapp hattını kullanarak yazılı ve görsel şekilde talebinizi iletebilir, sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Sun Express Whatsapp hattı sadece yazılı olarak işlem görmektedir.

Sun Express Vizyon

Sun Express, uçuş hizmetinin öncesinde ve sonrasında müşteri memnuniyetini önemseyerek çalışmalarını sürdürmektedir. Deneyimli personel ve sağlıklı hizmet politikasını benimseyen 4 bini aşkın çalışanı ile birlikte bu büyüme oranı yakalanmıştır. İleri dönem için hazırlanan 30 yıllık planlama çerçevesinde hizmetin sağlıklı bir şekilde devam etmesi için çalışmaya devam edilmektedir. Sun Express merkezi Antalya olarak belirlenmiştir. Ege bölgesinde ise İzmir önemli üs merkezlerindendir. Ülkemizde turizmin büyük destekçisi olarak verilen hizmetin üst seviyelerde tutulması ülkemizin tanıtımı ve gelir kazanımı için büyük önem taşımaktadır.