Stradivarius markası, kadın ve erkek kategorilerinde giyim ürünlerinin üretimini gerçekleştirmektedir. Markanın yönetimi ilk dönemlerde aile üyelerine bırakılmıştır. Markanın bağlı olduğu İspanyol İnditex şirketi, moda markalarını bünyesinde bulundurmakta ve çalışmalarını modayı şekillendirecek düzeyde gerçekleştirmektedir. Günümüzde 50’yi aşkın ülkede mağaza şubeleriyle ürün satışını yapmaktadır. Stradivarius müşteri hizmetleri, ülkemizde de satış gerçekleştiren markanın satış öncesinde bilgilendirici hizmetlerini yerine getirirken satış sonrasında da destek hizmetini sunmaktadır.

Stradivarius Müşteri Temsilcisi

Stradivarius müşteri hizmetleri 0850 282 50 07 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Stradivarius müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde, Türkiye genelinde hizmet veren markanın en yakın mağaza şubesini, ürünlerini ve satış bilgilerini öğrenebilirsiniz. Taleplerinizi ve isteklerinizi marka yetkililere ulaştırarak sonuçlandırılması için soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında bildirim oluşturabilirsiniz. Bu bildirimleri daha sonraki süreçte takip ederek sonuçlarını inceleyebilirsiniz.

Stradivarius müşteri hizmetleri, mağazalardan veya internet sitesi üzerinden satın alınan ürünlerin iade, değişim ve garanti işlemleri hakkında destek işlemlerini gerçekleştirmektedir. İnternet sitesinden aldığınız ürünler hakkında sipariş detayı, sipariş iptali, ürün iptali, kargo takip, iade, garanti ve değişim işlemleri hakkında detaylı bilgileri alabilir ve yönlendirmeleri takip edebilirsiniz.

Stradivarius müşteri temsilcisi ile yazılı ve görsel şekilde iletişime geçmek için internet sitesi üzerindeki “E Posta ile İletişime Geç” seçeneğini kullanabilirsiniz.

  • İletişim sayfasında “E Posta ile İletişime Geç” seçeneğine tıklayınız.
  • Sorununuzun kategorisini seçiniz. Bu kategoriler nasıl satın alınır, siparişim ile ilgili tüm bilgiler, teslimat ve iadeler, hesabım, hediye kartı, fiziksel mağazalar ve ürün olarak belirlenmiştir.
  • Kategoriyi seçerek ilgili mesajınızı ve istenen diğer bilgileri yazarak talebinizi iletebilirsiniz.

Stradivarius İade ve Değişim İşlemleri

Stradivarius markası, ürünlerin iade işlemleri için müşterilerine 30 günlük süre tanımaktadır. Kullanılmamış, yıpranmamış, faturalı ve orijinal ambalajı bozulmamış ürünleri Türkiye üzerindeki herhangi bir Stradivarius mağazasından veya internet sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden iade işlemlerinizi başlattıktan sonra sürecin onay alması gerekmektedir. Ürünler yukarıdaki şartları sağlıyor ise iade onayı alır ve ödemeniz 7 ile 14 gün arasında hesabınıza ulaşır. İade, değişim ve garanti işlemleri gibi satış sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an Stradivarius müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.