Steam, 2003 yılından bu yana faaliyette olan Valve tarafından kurulmuş bir oyun platformudur. Steam’de dijital oyun, online oyun ve çok oyunculu gibi oyunlara yer verilmektedir. Steam, birçok oyunun satışını, dağıtımını ve oyunlarla ilgili medya dosyalarının dağıtımını yapmaktadır. Günümüzde oyun satın alımı dendiğinde akla ilk gelen yer Steam’dir. Kullanılabilirliği, güvenli oluşu ve orjinalliği ile birçok kişinin tercihi Steam olmuştur. Şuanda Steam üzerinde 10 bini aşkın oyun ve 130 milyonu aşkın oyuncu bulunmaktadır.

Dünya üzerinde en çok oynanan oyunların, oyunların eklentilerinin, oyun için gerekli olan yardımcı programların, oyun içi satın almaların yer aldığı Steam, dünyada tek sayılabilecek bir oyun satış mağazasıdır. Steam’den satın aldığınız oyunu anında cihazınıza indirebilir, anında oynayabilirsiniz. Steam’in kullanım alanı oldukça geniştir. Windows, Linux OS X, Steam OS, PlayStation 3, iOS, Android, Windows Phone platformlarında kullanılabilen Steam, verdiği geniş özellikleri ile kullanıcı gün geçtikçe artmaktadır.

Steam’in herhangi bir müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır.

Steam’in müşteri hizmetleri bulunmamasına rağmen aşağıda sizlere verdiğimiz Steam destek merkezi bağlantısı aracılığıyla sorununuzla ilgili başlığı bulabilir, Steam’den oyun satın alma esnasındaki yaşadığınız problemleri, satın aldığınız oyunun dosyaları hakkında yaşadığınız sorunların çözümünü kolayca bulabilirsiniz.

Steam Destek Merkezi

Kullanıcılarına vermiş olduğu kurumsal hizmeti müşteri ilişkileri ve Steam destek merkezi ile sağlamış olduğu üstün başarısını dahada ileriye taşımakta.