Starbucks 1971 yılında Seattle’da açılan ilk yiyecek, içecek mağazası ile özellikle kahve severler’in en fazla tercih ettiği uğrak noktalarından biridir. Samimi hizmeti ve ustalıkla kavrulmuş çeşitli kahvelerinin yanı sıra kahveyi tamamlayıcı yiyecek ve müzikleriyle de özel bir ortam sunan Starbucks her daim farkını ortaya koymaktadır.

Arkadaşları ile sohbet etmek isteyenlerin ve eşsiz kahve sunumlarının keyfini çıkarmak isteyenlerin seçimi olan Starbucks kahve dünya üzerinde sayısız mağazası ile hizmet sunmaktadır.

Starbucks yönetim kurulu başkanlığı görevini yürüten Howard Schultz’un Amerika’da Pike Place Center’de kurulan ilk mağaza ile başlayan serüven günümüzde sayısız ülkede ve ildeki şubeleri ile en ünlü içecek mağazaları arasında yer almayı başarmıştır.

Küçücük bir mağazada başlayan serüveni ile dünyanın dört bir yanına ulaşan bir üne kavuşan Starbucks adı Moby Dick’ten ilham alınarak konulmuştur. Zaman içerisinde İtalyan kafe geleneğini kendi ülkesine getirmek isteyen Schultz yerel yatırımcıların da yardımı ile 1987 yılında Starbucks’ı satın almıştır.

65 ülkede 21.000’den fazla mağazası ile kahve sunumu ve satışında dünya liderleri arasında ilk sıralarda yer alan Starbucks müşterilerine farklı deneyimler sunmaktadır. Starbucks müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası ile müşterilerine gösterdiği değeri bir kez daha ortaya koymaktadır.

Şikayet, soru ve önerilerinizi müşteri temsilcileri ile görüşerek iletebilirsiniz.Starbucks’ın çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmeler, kendini geliştirme ve daha iyi yerlere gelme aşamasında en dikkat ettiği hususlar arasında yer almaktadır.

Starbucks mağazalarında kahvenin yanı sıra çay, pasta ve sandviç gibi atıştırmalıklar da bulmanız mümkün. Ayrıca mağazalarda satılan paketli kahveler de müşterilerin farklı kahve deneyimlerini evlerinde de yaşamasını sağlıyor.

Ülkemizde de en fazla ziyaret edilen kahve mağazalarından birisi olan Starbucks müşteri hizmetleri iletişim numarası ile müşterilerinin güvenini kazanmaya devam ediyor.

Starbucks Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

444 47 49

Starbucks Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi

İnfostarbucks-tr@alshaya.com

Starbucks müşteri hizmetleri ile iletişime geçerken bu numara ve adresi kullanmanız doğru olacaktır. Özellikle güvenilir olmayan sitelerden edineceğiniz numaralara itibar etmemenizi , şikayet ve isteklerinizi Starbucks’ın kendi müşteri hizmetleri numarasından iletmenizi öneririz.